Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Gazetki szkolne

Informacje dniaDzisiaj jest
Wtorek 30 Maja 2023
.

Imieniny obchodzą:
Ferdynand, Karol, Feliks, Jan, Gryzelda
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 9 gości

Kalendarz

<< Maj 2023 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Mikołajki - ogłoszenie

Kolejny sukces Olgi Weltrowskiej

Uczennica naszej szkoły, Olga Weltrowska, wzięła udział w konkursie historycznym "Pamięć i ocalenie" organizowanym przez Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego oraz Stowarzyszenie TILIA. Zadaniem uczestników było stworzenie posteru historycznego. Do konkursu zgłoszono blisko 100 prac z różnych części naszego regionu. W kategorii klas VII i VIII Olga zajęła II miejsce. Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy!

Turniej Słowa "Dzieci mają głos"

AKTUALIZACJA

Z radością informujemy, że Olga Weltrowska z klasy VIII oraz Dominik Bonk z klasy III zostali wyróżnieni na etapie wojewódzkim.

 

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach wstępnych do Turnieju Słowa "Dzieci mają głos", które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Gostycynie. W zmaganiach w kategorii recytatorskiej wzięli udział: Hanna Brzezińska, Zuzanna Chrustowska, Michalina Gierszewska, Mikołaj Nieżórawski i Aleksander Zakryś, natomisat w kategorii ilustratorskiej: Dominik Bonk i Olga Weltrowska. Niezmiernie miło nam poinformować, że Aleksander, Olga i Dominik będą nas reprezentować w wojewódzkim finale turnieju w Bydgoszczy.

Gratulujemy z całego serca i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Informacja Urzędu Skarbowego

Na prośbę udostępniamy informację o usłudze e-Urząd skarbowy.

W e-Urzędzie Skarbowym jest już dostępnych ponad 20 usług, m.in. możliwość złożenia zeznania podatkowego (usługa Twój e-PIT), wysyłania pism do organów podatkowych czy pobierania zaświadczeń np. o niezaleganiu w podatkach. Do końca roku planowane są jeszcze 4 usługi, m.in. możliwość podglądu sald i rozliczeń we wszystkich podatkach oraz konto organizacji za pomocą którego np. spółki będą mogły płacić podatki, składać deklaracje i pisma do organów podatkowych i odbierać swoją korespondencję.

Ogólnopolski Strażacki Konkurs Plastyczny

Zachęcam do udziału w ogólnopolskim strażackim konkursie plastycznym. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

Jest nam niezwykle miło, że w tym wyjątkowym dniu jakim jest Dzień Edukacji Narodowej, przypadł nam zaszczyt złożenia życzeń w imieniu wszystkich rodziców.

 

Panie Dyrektorze, szanowne grono pedagogiczne, wykonujecie trudny, ale jakże piękny zawód: kształcicie młode pokolenia, dmuchacie w skrzydła, aby z odwagą ruszyły w świat. My jako rodzice jesteśmy za to niezmiernie wdzięczni. Życzymy Państwu, aby podejmowane codziennie działania przynosiły zawodowe spełnienie, a życie osobiste było pasmem sukcesów.

 

Drodzy emerytowani nauczyciele, chylimy przed Wami czoła, bo to kim my dorośli teraz jesteśmy w dużej mierze jest Waszą zasługą. Życzymy Wam spokoju i zdrowia, abyście mogli jak najdłużej cieszyć się tym, co daje los.

 

Pozostałym pracownikom szkoły dziękujemy za tworzenie godnych i bezpiecznych warunków dla naszych dzieci, za uśmiechy, które od rana witają wszystkich już u progu szkoły. Życzymy, aby te uśmiechy nigdy nie zniknęły.

 

Wam uczniowie, życzymy, aby nauka nie sprawiała trudności, a dawała radość, żebyście z głową czerpali z uroków młodości oraz żeby szkolne przyjaźnie przetrwały lata.

 

Symboliczne kwiaty złożone na ręce Pana Dyrektora niech będą podziękowaniem dla całego grona za trud i zaangażowanie jakie codziennie wkładacie, aby nasze dzieci wyrosły na świadomych, dobrych i mądrych Polaków.

 

Wszystkiego dobrego życzy Rada Rodziców


ŚLUBOWANIE PIERWSZKOKLASISTÓW

Dnia 7.10. 2022r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów dzieci klasy pierwszej. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym, uczniowie ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować naszą szkołę, swym zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania dyrektor szkoły pan Marek Kalisz dokonał symbolicznego pasowania na ucznia. Od tego momentu stali się oni nowymi członkami naszej wielkiej szkolnej rodziny!

 

Wszyscy pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy. Czekała na nich też miła niespodzianka w postaci drobnych upominków.

 

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci pierwszaków!

 

Opracowała: Magdalena Chrustowska

 

IV Edycja #SprzątamyDlaPolski

Nasza szkoła wzięła udział  w IV edycji  #SprzątamyDlaPolski pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Ta inicjatywa łączy ekologię i troskę o klimat z patriotyzmem i dbałością o nasz kraj.

 

Młodzież naszej szkoły chętnie włączyła się do tej akcji, aby zadbać wspólnie o nasze środowisko i klimat. Uczniowie wraz z wychowawcami zbierali śmieci w obrębie naszej szkoły i najbliższej okolicy.

 

Serdecznie dziękuję wychowawcom i uczniom za pomoc w tej akcji.

Dbanie o środowisko to obowiązek nas wszystkich!

Razem możemy zrobić wiele.

 

XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

7 października w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania – uczenia się matematyki. Edukacja matematyczna jest efektywniejsza, gdy jest połączona z zabawą.

 

Z tej okazji przedstawiciele klasy VIII przeprowadzali egzamin ze znajomości tabliczki mnożenia wśród młodszych kolegów i koleżanek. Uczniowie, którzy poprawnie odpowiedzieli na pytania egzaminatorów, otrzymywali tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”. Nasi uczniowie dzielnie walczyli, rozwiązując zestawy tabliczki mnożenia, szybko dzieląc i mnożąc w pamięci. Egzaminy wzbudziły wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć zdrowej rywalizacji.

 

Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli to matematyczne wyzwanie.

To była dobra, pożyteczna zabawa!

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na spotkanie z wychowawcami klas, które odbędzie się 13 września 2022 roku (wtorek) w salach lekcyjnych poszczególnych klas.

Głównym celem spotkania będzie przekazanie informacji związanych z organizacją roku szkolnego oraz omówienie bieżących spraw dotyczących planu pracy klasy rok szkolny 2022/2023

 

Godziny spotkań:

16:30 klasy „0” – III SP

17:00 klasy IV – VIII SP

 

O godz. 17:30 spotkanie przedstawicieli Rady Klasowej Rodziców

z dyrektorem szkoły w sali językowej (sala nr 5).

 

Dyrektor Szkoły,

Wychowawcy i Nauczyciele

PODRĘCZNIK DO ZERÓWKI J.ANGIELSKI 2022/2023

Ćwiczenia/karty pracy do języka angielskiego na rok 2022/2023 w oddziale zerowym:

 

BUGS TEAM STARTER, wydawnictwo: Macmillan, autor: Carol Read

 

Proszę o zakup powyższych ćwiczeń/kart pracy.

Wygenerowano w sekund: 0.02
39,669,980 unikalne wizyty