Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dniaDzisiaj jest
Piątek 19 Stycznia 2018
.

Imieniny obchodzą:
Marta, Henryk, Mariusz, Erwin
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 4 gości

Kalendarz

<< Styczeń 2018 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Gminny Turniej Wiedzy i Umiejętności Profilaktycznych

31 maja 2017 roku w Zespole Szkół w Żalnie odbył się Gminny  Turniej Wiedzy i Umiejętności Profilaktycznych pod hasłem „Promujemy zdrowie – ratujemy życie”.  Celem przedsięwzięcia było upowszechnianie wiedzy z zakresu profilaktyki uzależnień, promocja zdrowia a także integracja gimnazjalistów z terenu Gminy Kęsowo. 

Głosujemy na piosenkę.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi informuje, że od dnia 15.05.2017 r. do 24.05.2017 r. można głosować na piosenkę publiczności. Do konkursu przystąpiło 7 wykonawców/zespołów. Najbardziej popularna piosenka otrzyma nagrodę publiczności! Wygra ta, która będzie najdłużej odtwarzana, warto więc wysłuchać ulubioną piosenkę do końca, a nawet kilka razy. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Sikorska oraz Klaudia Szypryt. Aby zagłosować Wystarczy kliknąć w link i posłuchać https://www.youtube.com/watch?v=lN7eCZELSNM&index=7&list=PLnacwFZGEV4HYdPGOg7g-iz9hOi6fu1X5

Szkolny Dzień Profilaktyki - dla rodziców!

16 maja w naszej szkole odbędzie się Szkolny Dzień Profilaktyki. Uczniowie i nauczyciele wezmą udział w warsztatach. Przygotowaliśmy też szkolenie dla rodziców, na którym specjaliści opowiedzą o różnych zagrożeniach współczesnego świata. Wśród poruszanych zagadnień dotyczących profilaktyki zachowań niepożądanych (w tym uzależnień) znajdą się te mówiące

o e-zagrożeniach ( niebieski wieloryb, wróżka ognia itd.). Zachęcamy wszystkich do udziału w warsztatach. 

 

Szkolenie dla rodziców - godzina 16.00 (czas trwania ok 45 minut)

Po szkoleniu - wywiadówka.

VI Interdyscyplinarny Turniej Wiedzy WiP, czyli Wiem i Potrafię

Kliknij aby powiększyćDnia 11 maja 2017r. czworo uczniów z naszej szkoły: Martyna Grebin, Joanna Miszewska, Małgorzata Sikora i Szymon Tomaszewicz wzięli udział w VI Interdyscyplinarnym Turnieju Wiedzy WiP, czyli Wiem i Potrafię zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Stobnie zajmując drugie miejsce.

"Młodzież zapobiega pożarom" - konkurs wiedzy pożarniczej

24 kwietnia, na szkolnym apelu, wspólnie z Komendantem Gminnej Ochotniczej Straży Pożarnej w Kęsowie, panem Tomaszem Połetkiem, podsumowaliśmy gminny i powiatowy etap konkursu wiedzy pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom".

"Bory Tucholskie w oczach dziecka"

Kliknij aby powiększyćPoznaliśmy wyniki ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Bory Tucholskie w oczach dziecka". Nagrodzeni i wyróżnieni zostali : Marcel Luptowski z klasy 6 oraz Angelika Fabich z klasy 3 gimnazjum. GRATULUJEMY!!!

 

Obok praca wykonana przez laureatkę etapu szkolnego konkursu - Aleksandrę Chmielewską.

"Sygnały alarmowe - znam i wiem jak się zachować"

Grupa uczniów Zespołu Szkół w Żalnie została nagrodzona w gminnym etapie konkursu plastycznego "Sygnały alarmowe - znam i wiem jak się zachować".

Powitaliśmy wiosnę...

Nastała wiosna. W tym roku powitaliśmy ją w szkole na wesoło. Samorząd szkolny przygotował ciekawe quizy i wiosenny pokaz mody.

"1000 drzew na minutę"!

Uczniowie klas 5 i 6 szkoły podstawowej wzięli udział w akcji "1000 drzew na minutę" w ramach programu "Myśliwi, dzieciom - dzieci zwierzętom".

IV EDYCJA KONKURSU PRZYRODNICZO - EKOLOGICZNEGO „Dzień dla klimatu w naszym regionie”

Uczennice klasy I gimnazjum zajęły II miejsce w IV edycji konkursu przyrodniczo-ekologicznego „Dzień dla klimatu w naszym regionie" organizowanego przez Gimnazjum im. ks. Piotra Sosnowskiego w Bysławiu.

Drużynę z naszej szkoły reprezentowały: Renata Giłka, Marta Mindykowska, Izabela Sowińska. Trzyosobowe zespoły rozwiązywały zadania o treści ekologicznej i przyrodniczej.

Konkurs składał się z trzech etapów: marszu na orientację, pracy z mapą powiatu tucholskiego i prezentacji multimedialnej. Uczennice przygotowały pracę na temat: „Jak mieszkańcy Żalna dbają o środowisko?"

 

Młodzieży dziękujemy za zaangażowanie i pracę włożoną w przygotowanie wspaniałej prezentacji.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

02 marca uczniowie klasy III gimnazjum wzięli udział w Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Tucholi. 

Wygenerowano w sekund: 0.67
9,871,710 unikalne wizyty