Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dniaDzisiaj jest
Sobota 10 Grudnia 2016
.

Imieniny obchodzą:
Julia, Daniela, Bogdan, Bohdan, Judyta, Grzegorz
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 1 gości

Kalendarz

<< Grudzień 2016 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Zaproszenie

Zapraszamy Państwa na Mikołajkowy Turniej Charytatywny o puchar Rady Gminy w Kęsowie. Szczególy na plakacie w rozwinięciu newsa.

Kliknij, aby powiększyć

Mikołajkowe spotkania z wolontariuszami

5 grudnia 2016 r. po raz kolejny odbyło się mikołajkowe spotkanie wolontariuszy z uczniami z klas 0 - III. Wolontariusze przygotowali i przeprowadzili konkursy o tematyce mikołajkowej i świątecznej, zagadki tematyczne i kalambury. Najważniejszym gościem był Święty Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci słodkimi upominkami. Miłym zaskoczeniem była mikołajkowa loteria fantowa. Ważne były też pogadanki, które doprowadziły dzieci do wniosku, że Świętym Mikołajem może zostać każdy, kto potrafi i chce dzielić się z innymi tym, co ma, po to, aby sprawić przyjemność drugiemu człowiekowi.

Międzyszkolny konkurs "My letter to Santa" rozstrzygnięty!

I miejsce w konkursieDziś rozstrzygnięty został konkurs pt. ”My letter to Santa” zorganizowany przez naszą szkołę. Wzięło w nim udział wielu gimnazjalistów ze szkół w Tucholi, Silnie, Cekcynie, Gostycynie, Żalnie oraz Bysławiu, co bardzo nas ucieszyło.

Świąteczna akcja charytatywna

Szkolne Koło Wolontariatu działające w Zespole Szkół w Żalnie organizuje akcję charytatywną na rzecz rehabilitacji Grzegorza Fierka i Wojciecha Łyczywka. Wolontariusze podczas warsztatów rękodzieła prowadzonych przez panią Renatę Stachowicz wykonywali ozdoby świąteczne, które będzie można nabyć 11 grudnia 2016 r. na Jarmarku Świątecznym przed kościołem w Żalnie w godzinach od 12:15 do 14:00. Istnieje też możliwość zakupienia ozdób w sekretariacie naszej szkoły oraz w świetlicy w Piastoszynie w dniach od 12 grudnia do 16 grudnia 2016 roku. Serdecznie zachęcamy do wsparcia naszej akcji.

Konkurs "Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa"

Serdecznie zapraszam uczniów Zespołu Szkół do wzięcia udziału w konkursie "Najpiękniejsza Szopka Bożonarodzeniowa". Praca może być wykonana dowolną techniką plastyczną i z dowolnego materiału. Kryteria oceny prac to:oryginalność i pomysłowość oraz estetyka i technika wykonania.

Szopki należy dostarczyć do 15 grudnia 2016r. Każda szopka powinna być podpisana: autor, klasa/wiek, nazwa szkoły.

                                                                                                                                                    Serdecznie zapraszam

                                                                                                                                                           Katechetka

Komunikat Rady Rodziców

ZAPROSZENIE

Rada Rodziców ma zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych rodziców do utworzenia drużyny na turniej piłki siatkowej, który odbędzie się dnia 10 grudnia 2016 roku. W turnieju planujemy udział 9 drużyn.Początek gier w dniu 10 grudnia (sobota) ok. godz. 14:00. Turniej rozegrany będzie w naszej szkole. WPISOWE DO TURNIEJU : 100 PLN od drużyny. Całość przekazana będzie na leczenie i rehabilitację Magdaleny Adamczyk.

Potwierdzenie chęci udziału proszę wysłać na adres email: gierszewska.k@gmail.com


Karolina Gierszewska - Przewodnicząca Rady Rodziców

Andrzejkowe zabawy

Andrzejki to nie tylko czas wróżb, ale także dobry moment na wspólną zabawę. Taką właśnie „imprezkę” przygotowały mamy dla uczniów klasy III A. Mama Emilki i mama  Lenki  zadbały o różnorodność zabaw. Pomagała im także mama Kingi, która zabawiła się również w fotografa. 

 

Kliknij i czytaj dalej

Zima...

W dniu dzisiejszym odwiedziła nas już "zima", więc nadszedł czas na ulepienie bałwana...Cool. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Spotkanie w spawie zmian w oświacie

Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy zaprasza do udziału w otwartych spotkaniach organizowanych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego dotyczących reformy edukacji. Spotkanie odbędzie się w Tucholskim Ośrodku Kultury ul. Plac Zamkowy 8 w dniu 28.11.2016 od godziny 16:30

Konferencja PCPR-u

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi serdecznie zaprasza na otwartą konferencję pt. „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w Internecie”, połączoną z tematyką prawidłowego korzystania z numeru alarmowego 112, która skierowana jest do wszystkich zainteresowanych Rodziców. Konferencja odbędzie się dnia 25.11.2016 r. w godzinach 16.00-18.00 w sali multimedialnej Książnicy Tucholskiej przy ulicy Pocztowej 7.

112 - ratuje życie; Stop cyberprzestępczości!

W czwartek, 10 listopada, uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w zajęciach profilaktycznych w ramach projektu pt. „Powiat Tucholski zagrożenia w sieci widzi, na nie reaguje, przeciwdziała i społeczeństwo edukuje” dofinansowanego z „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017”.

Tematyka zajęć dotyczyła prawidłowego korzystania z numeru 112 oraz zapobieganiu cyberprzestępczości.


Wygenerowano w sekund: 0.27
6,892,178 unikalne wizyty