Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Instrukcja Logowania

Informacje dniaDzisiaj jest
Sobota 30 Kwietnia 2016
.

Imieniny obchodzą:
Marian, Katarzyna, Ludwik, Pius, Donata, Balladyna, Lilia
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 1 gości

Kalendarz

<< Kwiecień 2016 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Instrukcja dziennika elektronicznego

Szanowni Państwo. Po pierwszym zalogowaniu do dziennika elektronicznego istnieje mozliwość zmiany hasła na własne. Instrukcję obsługi i mozliwości panelu Rodzica/Ucznia do wprowadzonego dziennika można pobrać tutaj.

 

Zabawy i wyjazdy drugoklasistów

W dniach od 18 do 20 kwietnia uczniowie klas drugich szkoły podstawowej uczestniczyli w zabawach integracyjnych i w wyjazdach . W poniedziałek wszystkie dzieci  do wspólnej zabawy przy muzyce zachęcały nasze niezawodne mamy: panie Małgorzata Borkowska i Karolina Gierszewska. Dzieci fantastycznie poruszały się w rytmie piosenki „Boogie Woogie” i „Chocolate choco choco”.  

 

Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy za pomoc.

Kilka zdjęć z zabaw do obejrzenia w naszej galerii.

Dwie uczennice gimnazjum laureatkami powiatowego konkursu "Zaprzyjaźnij się z..."

Dwie uczennice naszego gimnazjum zostały laureatkami powiatowego konkursu literacko-fotograficzno-filmowego "Zaprzyjaźnij się z...", który został zorganizowany przez Zespół Szkół Leśnych w Tucholi. Julia Malicka z klasy I gimnazjum zdobyła wyróżnienie w kategorii filmowej, natomiast Weronika Wegner z klasy II gimnazjum zajęła III miejsce w kategorii fotograficznej. Naszym reprezentantkom gratulujemy talentu i kreatywności!

Sukces naszych młodych siatkarzy

Mamy kwiecień a więc czas już na podsumowanie siatkarskich rozgrywek w powiecie, w których co roku uczestniczy nasza szkoła.

Klasy 0-III w Toruniu

W piątek 01.04.2016r., w primaaprilisowy poranek, wyruszyliśmy autokarem do Torunia na jedyną w swoim rodzaju Moskiewską Rewię na Lodzie, znaną z występów na całym świecie, która zaprezentowała fantastyczne baśniowe widowisko dla dzieci oparte na motywach baśni H. Ch. Andersena pt. „ Królowa Śniegu”. Doskonała i oryginalna oprawa  muzyczna, choreografia, wspaniałe, różnorodne kostiumy, dekoracje, fantastyczne efekty specjalne wraz z pokazem sztucznych ogni dodawały blasku przedstawieniu. Wszyscy z ogromnym zachwytem i zaciekawieniem obserwowaliśmy występ. Poczuliśmy niezwykłą magię baśni.

STOP CYBERPRZEMOCY!

13 kwietnia uczniowie klas 1-3 gimnazjum oraz klasa 6 szkoły podstawowej wzięli udział z zajęciach poruszających problematykę cyberprzemocy. Tą wyjątkową lekcję profilaktyczną poprowadzili zaproszeni policjanci - sierżant sztabowy Adam Wochna oraz starszy aspirant Jarosław Podgórski we współpracy z pedagogiem szkolnym. Uczniowie obejrzeli krótki ale bardzo pouczający film o przemocy w sieci i zapoznali się z ważniejszymi zagadnieniami związanymi z nadużywaniem multimediów.

Zaproszenie na szkolenie

Informujemy, że 20 kwietnia 2016 roku, o godzinie 16.30, w Zespole Szkół w Żalnie odbędzie się szkolenie dla rodziców i nauczycieli poruszające problematykę współczesnych zagrożeń wynikających z nadużywania multimediów i sprzętu elektronicznego, w tym również telefonów komórkowych. Jednym z ważniejszych zagadnień będzie zjawisko cyberprzemocy.  Wszystkich zainteresowanych prosimy o potwierdzenie przybycia w sekretariacie szkoły bądź u wychowawców klas.

Dziennik elektroniczny

Szanowni Państwo. Od dnia 4 kwietnia 2016r. został wprowadony w naszej szkole dziennik elektroniczny. Dane dostępowe dla Rodziców będzie można odebierać od środy 13.04.2016r. w sekretariacie szkoły. Ze względów proceduralnych odbiór loginów jest możliwy tylko osobiście.

Powiatowy Konkurs Poezji, Prozy oraz Pieśni i Piosenki Patriotycznej

8 kwietnia 2016 r. w Zepole szkół Leśnych i Agrotechnicznych w Tucholi odbył się Powiatowy Konkurs Poezji, Prozy oraz Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Organizatorami przedsięwzięcia byli ksiądz Wiesław Herold  i dyrektor Ireneusz Wesołowski.

W zmaganiach wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych z powiatu tucholskiego. Nasza uczennica, Martyna Wiese, zaprezentowała fragment prozy Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy!

Wiosenne konkursy

Zachęcam wszystkich uczniów do udziału w konkursach plastycznych. Szczegóły w zakładce "czytaj więcej"

Bezpiecznie na wsi

Pierwsze, wiosenne, promienie słońca oraz troska o bezpieczeństwo dzieci sprowadziły do szkoły przedstawiciela KRUSu, który przypomniał jak ważne jest odpowiednie zachowanie i ostrożna zabawa na wsi. 

Wygenerowano w sekund: 0.27
5,530,259 unikalne wizyty