Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Gazetki szkolne

Informacje dniaDzisiaj jest
Wtorek 16 Kwietnia 2024
.

Imieniny obchodzą:
Cecylian, Bernadeta, Julia, Ksenia, Erwin, Biruta
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 18 gości

Kalendarz

<< Kwiecień 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Dyktando o pióro wójta


news: ort.3.jpg.jpg20 maja dwie uczennice z klasy III SP wzięły udział w "POWIATOWYM DYKTANDZIE O PIÓRO WÓJTA GMINY GOSTYCYN".  Szkoła Podstawowa w Gostycynie po raz pierwszy zorganizowała taki konkurs. Naszą szkołę reprezentowały: Monika Giersz i Karolina Giersz.

Laureaci konkursu wiedzy

"Człowiek rozwija się i doskonali nie poprzez unikanie obowiązków, lecz przez ich wypełnianie"

W związku z przekazaniem naszej szkole sztandaru, zorganizowaliśmy konkurs wiedzy "Życie Stefana Kardynała Wyszyńskiego". Wzięło w nim udział 150 uczniów z naszego regionu i nie tylko. Do finału zakwalifikowało się 34 uczniów z siedmiu szkół. Lista laureatów po rozwinięciu newsa.

Spektakl profilaktyczny

14 maja o godz. 1245 w naszej szkole odbył się spektakl profilaktyczny  pt. "Metamorfoza" zaprezentowany przez aktorów teatru "Kurtyna" z Krakowa. W przedstawieniu uczestniczyli uczniowie z klasy VI oraz uczniowie gimnazjum.

Liga zadaniowa

news: matemat.jpgUczniowie kl. I i II gimnazjum co roku biorą udział w konkursie matematycznym "Liga zadaniowa", który odbywa się w Gostycynie.
W ciągu roku szkolnego biorą udział w trzech etapach konkursu.

Laureaci konkursu plastycznego

W kwietniu nasza szkoła zorganizowała konkurs plastyczny pt. "Życie Kardynała Stefana Wyszyńskiego". Do konkursu zgłosiło się kilka szkół z naszego regionu i nie tylko. Na początku maja komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Szczegółowe wyniki konkursu w rozwinięciu newsa.

Akcja - POLSKA BIEGA

W tym roku po raz pierwszy Zespół Szkół w Żalnie wraz z klubem UKS "Poraj" Żalno, przystąpił do Ogólnopolskiej Akcji POLSKA BIEGA, propagującej aktywność ruchową poprzez bieg. Bieg odbył się w piątkowe popołudnie 7 maja, pomimo fatalnej, deszczowej pogody, w biegu uczestniczyło prawie 50 osób w różnym wieku. Uczestnicy byli podzieleni na kilka kategorii wiekowych. Najlepsi otrzymali nagrody i dyplomy, jednak wszystkim uczestnikom należą się duże słowa uznania. Szczegóły w dalszej części. 

Spotkanie z gościem z Anglii - Rikie

22 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji gimnazjaliści przygotowali plakaty oraz ulotki promujące styl życia przyjazny środowisku. Były one dwujęzyczne, angielsko - polskie. Jednak największym wydarzeniem tego dnia było spotkanie gimnazjalistów z gościem z Anglii.

Wyniki turnieju piłkarskiego COCA-COLA CUP 2010.

    W dniu 22 kwietnia w Śliwicach odbyła się I runda Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Coca-Cola Cup 2010 w kategorii dziewcząt i chłopców. Niestety pomimo ambitnej postawy naszych reprezentantów, nie udało się awansować do następych rund, zarówno chłopcom, jak i dziewczętom. Wyniki w rozwinięciu newsa.

Konkurs łowiecki

W dniu 9.04.2010r. odbyło się w naszej szkole podsumowanie szkolnego etapu "Konkursu łowieckiego". Brali w nim udział uczniowie z gimnazjum. Nad przebiegiem konkursu czuwał M. Kalisz. Zwycięzcom nagrody wręczali: p. Jan Kościa oraz p. Arkadiusz Lewandowski.

Żegnamy ofiary tragedii narodowej

10.04.2010r. miała miejsce największa tragedia w historii powojennej Polski. W katastrofie lotniczej zginęli: prezydent Lech Kaczyński, jego żona Maria, ministrowie, parlamentarzyści, przedstawiciele kościołów, sił zbrojnych, rodzin katyńskich oraz cała załoga samolotu.

II miejsce Jagody w konkursie pisanek wielkanocnych

Uczennica naszej szkoły Jagoda Giłka z klasy VI zajęła II miejsce w Wojewódzkim Konkursie pisanek wielkanocnych w kategorii szkół podstawowych organizowanym przez Kujawsko - Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddział w Przysieku.

Wygenerowano w sekund: 0.02
47,601,820 unikalne wizyty