Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Gazetki szkolne

Informacje dniaDzisiaj jest
Piątek 1 Marca 2024
.

Imieniny obchodzą:
Albina, Antonina, Dawid, Radosław
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 13 gości

Kalendarz

<< Marzec 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Finał powiatowy turnieju piłki nożnej "Liga Orlika"

     news: pilka.jpg31 maja w deszczowy poniedziałek, odbyły się w Śliwicach Finały Powiatowe w Piłce Nożnej w ramach turnieju "Liga Orlika". Zepół dziewcząt wywalczył awans do półfinału wojewódzkiego, zajmując II miejsce, za Śliwicami. Reprezentantki naszej SP wygrały z Bysławiem i Legbądem, natomiast przegrały ze Śliwicami. Chłopcy z klas II i III SP po jednym zwycięstwie z Lińskiem i porażkach ze Śliwicami i Bysławiem zajeli III miejsce, nie zdobywając awansu do dalszej rundy. W turnieju startowało po 5 zespołów w każdej kategorii. Gratulujemy naszym sportowcom ! 

X Dzień Sportu

Tradycyjnie jak co roku z okazji Dnia Dziecka odbył się w naszej szkole Dzień Sportu. Każda z klas wytypowała uczestników do poszczególnych konkurencji sportowych. Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko sprawnością fizyczną, ale też i wiedzą teoretyczną. Szczegóły oraz klasyfikacja klas w rozminięciu newsa.

Igrzyska Powiatowe w Tucholi

     
Images: olimpijskie.jpg    W piątek 28 maja, 27 uczniów Zespołu Szkół w Żalnie, reprezentowało Gminę Kęsowo w dorocznych  Powiatowych Igrzyskach Sportowych w Tucholi. Nasi uczniowie walnie przyczynili się do zajęcia III miejsca naszej gminy w kategorii Gimnazjów i IV w kategorii Szkół Podstawowych. W łącznej klasyfikacji Gmina Kęsowo zajeła wysokie III miejsce za Tucholą i Śliwicami. Najlepsi w poszczególnych dyscyplinach otrzymali pamiątkowe medale. W dalszej części indywidualne wyniki reprezentantów naszej szkoły. 

Uroczyste przekazanie sztandaru

27 maja w naszej szkole obchodziliśmy wielką uroczystość, jaką było przekazanie społeczności szkolnej sztandaru. Uroczystości związane z przekazaniem sztandaru rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, po której nastąpiło oficjalne przekazanie sztandaru przez Radę Rodziców społeczności uczniowskiej.

Dzień Matki

news: dzień.jpg26 maja obchodziliśmy w szkole Dzień Matki. Dzieci zaprosiły na uroczystość swoje mamy. Uczniowie z klas 0- III zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Były to tradycyjne wiersze i piosenki. Nie zabrakło barwnych scenek i inscenizacji, w których dzieci odgrywały ważne role. Najstarsza grupa przedstawiła program "Powróćmy jak za dawnych lat". Występy uczniów wzbudzały zainteresowanie wśród mam, wywoływały uśmiech, wzruszenie oraz zadowolenie ze swoich pociech. Zdjęcia do obejrzenia w Galerii.

Konkurs matematyczny dla klas III

Konkurs matematyczny23 maja w SP nr 3 w Tucholi odbył się POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS III. Wzięło w nim udział 31 uczniów ze szkół podstawowych powiatu tucholskiego, w tym troje dzieci z naszej szkoły: Monika Giersz, Jagoda Fabich i Tomasz Ciborowski.

Dyktando o pióro wójta


news: ort.3.jpg.jpg20 maja dwie uczennice z klasy III SP wzięły udział w "POWIATOWYM DYKTANDZIE O PIÓRO WÓJTA GMINY GOSTYCYN".  Szkoła Podstawowa w Gostycynie po raz pierwszy zorganizowała taki konkurs. Naszą szkołę reprezentowały: Monika Giersz i Karolina Giersz.

Laureaci konkursu wiedzy

"Człowiek rozwija się i doskonali nie poprzez unikanie obowiązków, lecz przez ich wypełnianie"

W związku z przekazaniem naszej szkole sztandaru, zorganizowaliśmy konkurs wiedzy "Życie Stefana Kardynała Wyszyńskiego". Wzięło w nim udział 150 uczniów z naszego regionu i nie tylko. Do finału zakwalifikowało się 34 uczniów z siedmiu szkół. Lista laureatów po rozwinięciu newsa.

Spektakl profilaktyczny

14 maja o godz. 1245 w naszej szkole odbył się spektakl profilaktyczny  pt. "Metamorfoza" zaprezentowany przez aktorów teatru "Kurtyna" z Krakowa. W przedstawieniu uczestniczyli uczniowie z klasy VI oraz uczniowie gimnazjum.

Liga zadaniowa

news: matemat.jpgUczniowie kl. I i II gimnazjum co roku biorą udział w konkursie matematycznym "Liga zadaniowa", który odbywa się w Gostycynie.
W ciągu roku szkolnego biorą udział w trzech etapach konkursu.

Laureaci konkursu plastycznego

W kwietniu nasza szkoła zorganizowała konkurs plastyczny pt. "Życie Kardynała Stefana Wyszyńskiego". Do konkursu zgłosiło się kilka szkół z naszego regionu i nie tylko. Na początku maja komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Szczegółowe wyniki konkursu w rozwinięciu newsa.

Wygenerowano w sekund: 0.02
46,232,309 unikalne wizyty