Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Gazetki szkolne

Informacje dniaDzisiaj jest
Wtorek 16 Kwietnia 2024
.

Imieniny obchodzą:
Cecylian, Bernadeta, Julia, Ksenia, Erwin, Biruta
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 18 gości

Kalendarz

<< Kwiecień 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Wigilia

We wtorek 22 grudnia obchodziliśmy uroczyści związane z Bożym Narodzeniem. Na początku pani dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Tradycyjnie jak co roku rozpoczęliśmy od przedstawienia jasełek, które zaprezentowali uczniowie z klasy piątej i czwartej pod czujnym okiem pani Hanny Malcahn. Więcej informacji po kliknięciu "czytaj więcej"

Akcja "Pokaż, że masz serce"

Akcja "Pokaż, że masz serce" miała na celu pomoc najbardziej potrzebującym i niepełnosprawnym. W jej ramach nasi wolontariusze zbierali środki, za które zakupiono artykuły żywnościowe, słodycze i owoce. Więcej informacji po kliknięciu "czytaj więcej"

Matematyczno - przyrodnicze wariacje

W poniedziałek 21 grudnia w naszej szkole nastąpiło podsumowanie projektu przez gimnazjalistów. Projekt pod hasłem "Matematyczno - przyrodnicze wariacje" napisali nauczyciele uczący przedmiotów ścisłych. W ramach zadań uczniowie musieli wykazać się wiedzą z takich przedmiotów jak: matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia oraz technika. Więcej informacji po kliknięciu "czytaj więcej"

Gwiazdka u przedszkolaków

Dnia 18 grudnia odbyła się "GWIAZDKA" dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Maluchy dzieliły się opłatkiem, składały sobie świąteczne życzenia. Z wielką radością powitały gościa - GWIAZDORA, który podarował im wspaniałe prezenty. Więcej po kliknięciu "czytaj więcej". Zdjęcia z gwiazdki do obejrzenia w galerii.

Tydzień wolontariatu

Od 7 do 12 grudnia w naszej szkole trwała akcja "Tydzień wolontariatu". W ramach tej akcji Szkolny Klub Wolontariatu zachęcał całą społęczność szkolną do wspólnych przedsięwzięć, by rozbudzić zainteresowanie oraz zachęcić wszystkich uczniów do podjęcia pracy Woluntarystycznej.

II miejsce naszych uczniów w I Integracyjnym Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej Halowej !

28 listopada w Tucholi odbył się I Integracyjny Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Halowej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych o Puchar Starosty Tucholskiego. W rywalizacji wzięło udział 10 drużyn składających się z zawodników w wieku 13-16 lat oraz opiekunów drużyn. Gościnnie w turnieju wzieła udział reprezentacja naszego Gimnazjum, która zajeła II miejsce.

Ruszył projekt "Borowiacy w teatrze życia"

Od 2 listopada rozpoczęła się realizacja zajęć prowadzonych w ramach projektu "Borowiacy w teatrze życia". Każdy z uczniów może uczestniczyć w wybranych przez siebie kołach zainteresowań. Szczegółowy wykaz zajęć znajduje się w dalszej części newsa.

Święto Halloween

29 października w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy lampion z okazji Święta Halloween. Przeznaczony on był dla uczniów klas I-III sp oraz I-III gimnazjum. Celem konkursu było przybliżenie uczniom kultury krajów anglojęzycznych oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Łącznie wykonano 28 prac - dyń. Więcej informacji po kliknięciu "czytaj więcej".

Konkurs piosenki dziecięcej "Wesoła nutka"

news: nutka.jpg27 października odbył się konkurs piosenki dziecięcej "Wesoła nutka". W występach wzięło udział 25 uczniów z klas 0-III, w tym troje dzieci z oddziału przedszkolnego z Piastoszyna. Wszystkim uczestnikom towarzyszyły ogromne emocje, związane z występem przed publicznością szkolną. Komisja oceniająca w składzie- E. Wroblewska, M. Prill oraz I. Gatz dokonała podsumowania. Wyniki klasyfikacji po kliknięciu czytaj więcej.

Wyprawa na Tropical Island

23 października odbyła się szkolna wycieczka na Tropical Island niedaleko Berlina. Jest to największy tropikalny park rozrywki w Europie. Droga była długa, ale warto było. Na miejscu czekało nas mnóstwo atrakcji. Zażyliśmy kąpieli w Morzu Południowym oraz w Lagunie Bali. Spacerowaliśmy po wiosce tropikalnej podziwiając oryginalne chaty z Bali, Borneo Tajlandii i Samoa.

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie klasy III i I gimnazjum przygotowali program artystyczny. W dniu 14 października o godzinie 12.00 zebraliśmy się w holu szkoły na uroczystym apelu. Pani dyrektor Hanna Klinger przywitała przybyłych gości: wójta gminy - pana  Radosława Januszewskiego, pracowników szkoły, emerytowanych nauczycieli oraz uczniów. Więcej informacji po kliknięciu "czytaj więcej"

Wygenerowano w sekund: 0.02
47,602,740 unikalne wizyty