Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Gazetki szkolne

Informacje dniaDzisiaj jest
Niedziela 19 Maja 2024
.

Imieniny obchodzą:
Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 14 gości

Kalendarz

<< Maj 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolmego 2011/2012

Po dwumiesięcznym, wakacyjnym odpoczynku, pełni zapału i w dobrych humorach, spotkaliśmy się w szkole. Tradycyjnie, 1. września, dzień rozpoczęliśmy Mszą św. w kościele parafialnym.

Zakończenie roku szkolnego

W środę zakończyliśmy rok szkolny 2010/2011. Po uroczystym apelu uczniowie odebrali świadectwa na znak rozpoczęcia się upragnionych wakacji. Kilka zdjęć z zakończenia roku w galerii.

Dzień Bezpieczeństwa

W piatek w naszej szkole odbyła się akcja pod hasłem "Dzień Bezpieczeństwa". W ramach tej akcji odbył się konkurs BRD, były pokazy sprzętu jednostek OSP z Żalna i Piastoszyna oraz akcja znakowania rowerów. Szczegóły akcji w rozwinięciu newsa.

Podsumowanie konkursu "Odkręcona"

10 czerwca w Zespole Szkół w Kęsowie odbyło się podsumowanie Gminnego Konkursu Ekologicznego "Odkręcona". Nasza szkoła zajęła II miejsce, uzbierawszy łącznie 21740 plastikowych zakrętek. Szczegóły konkursu w rozwinięciu newsa.

Najmłodsi piłkarze uczestniczyli w Finale Wojewódzkim.

7 czerwca w Szubinie odbył się Finał Wojewódzki w Piłce Nożnej w kategorii do 10 lat. Zawody te, pod patronatem firmy Tymbark, są nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski. Nasz zespół zaprezentował się bardzo przyzwoicie na tle najlepszych zespołów w województwie! Po remisie ze Żninem 1-1, minimalnej przegranej z Grudziądzem 3-4 i Koronowem 2-4, młodzi piłkarze zajęli miejsce 11-15 w województwie! Powyższy wynik należy uznać za sukces naszej szkoły! Skład zespołu i strzelcy w załączniku. 

Dzień bez przemocy

W  bieżącym roku szkolnym nasza szkola po raz kolejny uczestniczyła w Ogólnopolskim Programie „Szkoła bez Przemocy”. Przez cały rok braliśmy aktywny udział w działaniach na rzecz zapobiegania przemocy i agresji szkolnej. Odbywały się różnego rodzaju akcje propagowane przez   Szkolny Klub Wolontariatu. Szczegóły akcji w rozwinięciu newsa

Sukcesy sportowców w Igrzyskach Powiatowych !

W dniu 3 czerwca w Tucholi odbyły się doroczne Igrzyska Powiatowe. Uczniowie Zespołu Szkół w Żalnie i Kęsowie utworzyli wspólnie reprezentację gminy. Nasi sportowcy spisali się bardzo dobrze, zdobywając wiele miejsc na podium! W klasyfikacji ogólnej w kategorii szkół podstawowych nasza gmina zajęła wysokie II miejsce, natomiast w kategorii współnej szkół podstawowych i gimnazjów nasi reprezentanci wywalczyli III miejsce! Pierwsze miejsca zajęły piłkarki nożne, kręglarze  i  Michał Mrugowski w skoku wzwyż z rekordem szkoły! Pozostałe wyniki po rozwinięciu newsa.

Zakończono cykl "Czwartków lekkoatletycznych"

Przez cały maj reprezentacja naszej szkoły w kategorii szkół podstawowych uczestniczyła w zawodach lekkoatletycznych w ramach Ogólnopolskiego cyklu "Czwartków lekkoatletycznych". Reprezentowało nas  9 lekkoatletów, podczas 6 zawodów. W klasyfikacji ogólnej na drugim stopniu podium stanęła Jagoda Tajl w biegu na 300 m, natomiast Małgorzata Patyna w rzucie piłeczką palantową zajęła trzecie miejsce. Gratulujemy naszym reprezentantom!

Dzień Europejski

Dnia 1 czerwca 2011 roku w Zespole Szkół w Żalnie, pod hasłem "Nowi członkowie Unii Europejskiej", odbył się Dzień Europejski realizowany w ramach projektu gimnazjalnego. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Dzień Patrona

Rok 2011 to wyjątkowy czas w historii naszej szkoły. Dnia 28 maja br. przypadła 30. rocznica śmierci naszego Patrona; poza tym obchodzimy dziesięciolecie nadania szkole imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego.

Przedszkolaki na wycieczce w Chojnicach

Dnia 25.05.2011 r. (środa) odbyła się wycieczka do Chojnic dla dzieci z oddziału przedszkolnego z Żalna i Piastoszyna. Głównym celem wyprawy było obejrzenie filmu „Megamocny” w Chojnickim Domu Kultury. Po seansie czas przeznaczono na zwiedzanie miasta, lody i pobyt na placu zabaw.

Wygenerowano w sekund: 0.01
48,624,701 unikalne wizyty