Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Gazetki szkolne

Informacje dniaDzisiaj jest
Poniedziałek 2 Października 2023
.

Imieniny obchodzą:
Teofil, Dionizy, Sławomir, Rachela, Sława
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 11 gości

Kalendarz

<< Październik 2023 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Asertywne Zmagania "Promujemy zdrowie - ratujemy życie"

W zawziętej rywalizacji uczniowie klas II gimnazjum musieli wykazać się nie tylko wiedzą, umiejętnościami profilaktycznymi, ale także sprawnością fizyczną. Poza turniejem wiedzy o zdrowiu, profilaktyce i uzależnieniach, zadaniem uczniów było zaprezentowanie piosenki, której przeslanie mialo podkreślić, jak ważna dla młodzieży jest tematyka związana z promowaniem zdrowego stylu życia. Nie lada wyzwaniem była też część teatralna. Uczniowie wszystkich szkół zadziwili pomysłowością, profesjonalizmem i zaangazowaniem w podjęte zadania. Podczas "zmagań" powstały też piękne i poruszające prace plastyczne będące przestrogą przed złym postępowaniem i wskazujące drogę ku szczęściu i zdrowiu.

Najbardziej emocjonującą częścią turnieju był mecz siatkówki.

Nad przebiegiem Asertywnych Zmagań czuwało bezstronne jury, w którym znaleźli się przedstawiciel PPIS w Tucholi - Pani Grażyna Wolska, kierownik GOPS w Kęsowie oraz przewodnicząca GKRPA Pani Małgorzata Płoszańska, przedstawiciel GKRPA w Gminie Kęsowo Pani Anna Pogorzelczy, a także przedstawicielka Straży Gminnej w Kęsowie Pani Jagoda Sikorska.

Zwycięzcą tegorocznych "Asertywnych Zmagań" zostali gimnazjaliści z ZS w Żalnie, miejsce drugie zajęla grupa z Kęsowa a trzecie  gimnazjum z Gostycyna. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i upominki. Turniej zakończyliśmy jednogłośnym okrzykiem "PROMUJEMY ZDROWIE - RATUJEMY ŻYCIE". 

Organizator składa serdeczne podziękowania GKRPA w Kęsowie oraz Straży Gminnej w Kęsowie za wsparcie finansowe oraz pomoc w organizacji turnieju.

Wygenerowano w sekund: 0.01
42,417,032 unikalne wizyty