Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dniaDzisiaj jest
Środa 1 Grudnia 2021
.

Imieniny obchodzą:
Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 14 gości

Kalendarz

<< Grudzień 2021 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Asertywne Zmagania "Promujemy zdrowie - ratujemy życie"

W zawziętej rywalizacji uczniowie klas II gimnazjum musieli wykazać się nie tylko wiedzą, umiejętnościami profilaktycznymi, ale także sprawnością fizyczną. Poza turniejem wiedzy o zdrowiu, profilaktyce i uzależnieniach, zadaniem uczniów było zaprezentowanie piosenki, której przeslanie mialo podkreślić, jak ważna dla młodzieży jest tematyka związana z promowaniem zdrowego stylu życia. Nie lada wyzwaniem była też część teatralna. Uczniowie wszystkich szkół zadziwili pomysłowością, profesjonalizmem i zaangazowaniem w podjęte zadania. Podczas "zmagań" powstały też piękne i poruszające prace plastyczne będące przestrogą przed złym postępowaniem i wskazujące drogę ku szczęściu i zdrowiu.

Najbardziej emocjonującą częścią turnieju był mecz siatkówki.

Nad przebiegiem Asertywnych Zmagań czuwało bezstronne jury, w którym znaleźli się przedstawiciel PPIS w Tucholi - Pani Grażyna Wolska, kierownik GOPS w Kęsowie oraz przewodnicząca GKRPA Pani Małgorzata Płoszańska, przedstawiciel GKRPA w Gminie Kęsowo Pani Anna Pogorzelczy, a także przedstawicielka Straży Gminnej w Kęsowie Pani Jagoda Sikorska.

Zwycięzcą tegorocznych "Asertywnych Zmagań" zostali gimnazjaliści z ZS w Żalnie, miejsce drugie zajęla grupa z Kęsowa a trzecie  gimnazjum z Gostycyna. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i upominki. Turniej zakończyliśmy jednogłośnym okrzykiem "PROMUJEMY ZDROWIE - RATUJEMY ŻYCIE". 

Organizator składa serdeczne podziękowania GKRPA w Kęsowie oraz Straży Gminnej w Kęsowie za wsparcie finansowe oraz pomoc w organizacji turnieju.

Wygenerowano w sekund: 0.02
26,287,763 unikalne wizyty