Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Gazetki szkolne

Informacje dniaDzisiaj jest
Czwartek 13 Czerwca 2024
.

Imieniny obchodzą:
Lucjan, Antoni, Grcja
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 24 gości

Kalendarz

<< Czerwiec 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Bal karnawałowy

15 stycznia dzieci z klas I-III uczestniczyły w balu karnawałowym. Przy dźwiękach muzyki, przebierańcy prezentowali bardzo pomysłowe i barwne stroje. Wspólnie dokonano wyboru najciekawszych kreacji. Uczniowie chętnie bawili się przy dziecięcym polonezie, rywalizowali w klasowym tańcu z balonikiem oraz naśladowali tańczące węże.

Bal karnawałowy w oddziale przedszkolnym

Dnia 15 stycznia 2010 roku odbył się bal karnawałowy dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Maluchy dokładnie się przygotowały. Przyszły w pięknych, kolorowych strojach, miały świetne humory i dużo energii do zabawy. Uczestniczyły w konkursach oraz tańcach.

Akcja "Góra grosza"

W dniach od 23 listopada do 4 grudnia w naszej szkole odbyła się akcja "Góra grosza". Uczestniczyli w niej uczniowie Zespołu Szkół w Żalnie. Ofiarowane pieniążki przyczynią się do poprawy życia dzieci skrzywdzonych przez los. Warto więc przeznaczyć symboliczny grosik na tak zaszczytny cel. Opiekunami akcji w szkole byli: p. M. Bajczyk oraz p. A. Pankau. Uczniowie, którzy pomagali zbierać i przeliczać pieniądze to: A. Zdanowska, J. Czerwiński, A. Kurzelewska, K. Gończ, M. Miszker.

Wigilia

We wtorek 22 grudnia obchodziliśmy uroczyści związane z Bożym Narodzeniem. Na początku pani dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Tradycyjnie jak co roku rozpoczęliśmy od przedstawienia jasełek, które zaprezentowali uczniowie z klasy piątej i czwartej pod czujnym okiem pani Hanny Malcahn. Więcej informacji po kliknięciu "czytaj więcej"

Akcja "Pokaż, że masz serce"

Akcja "Pokaż, że masz serce" miała na celu pomoc najbardziej potrzebującym i niepełnosprawnym. W jej ramach nasi wolontariusze zbierali środki, za które zakupiono artykuły żywnościowe, słodycze i owoce. Więcej informacji po kliknięciu "czytaj więcej"

Matematyczno - przyrodnicze wariacje

W poniedziałek 21 grudnia w naszej szkole nastąpiło podsumowanie projektu przez gimnazjalistów. Projekt pod hasłem "Matematyczno - przyrodnicze wariacje" napisali nauczyciele uczący przedmiotów ścisłych. W ramach zadań uczniowie musieli wykazać się wiedzą z takich przedmiotów jak: matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia oraz technika. Więcej informacji po kliknięciu "czytaj więcej"

Gwiazdka u przedszkolaków

Dnia 18 grudnia odbyła się "GWIAZDKA" dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Maluchy dzieliły się opłatkiem, składały sobie świąteczne życzenia. Z wielką radością powitały gościa - GWIAZDORA, który podarował im wspaniałe prezenty. Więcej po kliknięciu "czytaj więcej". Zdjęcia z gwiazdki do obejrzenia w galerii.

Tydzień wolontariatu

Od 7 do 12 grudnia w naszej szkole trwała akcja "Tydzień wolontariatu". W ramach tej akcji Szkolny Klub Wolontariatu zachęcał całą społęczność szkolną do wspólnych przedsięwzięć, by rozbudzić zainteresowanie oraz zachęcić wszystkich uczniów do podjęcia pracy Woluntarystycznej.

II miejsce naszych uczniów w I Integracyjnym Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej Halowej !

28 listopada w Tucholi odbył się I Integracyjny Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Halowej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych o Puchar Starosty Tucholskiego. W rywalizacji wzięło udział 10 drużyn składających się z zawodników w wieku 13-16 lat oraz opiekunów drużyn. Gościnnie w turnieju wzieła udział reprezentacja naszego Gimnazjum, która zajeła II miejsce.

Ruszył projekt "Borowiacy w teatrze życia"

Od 2 listopada rozpoczęła się realizacja zajęć prowadzonych w ramach projektu "Borowiacy w teatrze życia". Każdy z uczniów może uczestniczyć w wybranych przez siebie kołach zainteresowań. Szczegółowy wykaz zajęć znajduje się w dalszej części newsa.

Święto Halloween

29 października w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy lampion z okazji Święta Halloween. Przeznaczony on był dla uczniów klas I-III sp oraz I-III gimnazjum. Celem konkursu było przybliżenie uczniom kultury krajów anglojęzycznych oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Łącznie wykonano 28 prac - dyń. Więcej informacji po kliknięciu "czytaj więcej".

Wygenerowano w sekund: 0.02
49,551,763 unikalne wizyty