Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Gazetki szkolne

Informacje dniaDzisiaj jest
Poniedziałek 20 Maja 2024
.

Imieniny obchodzą:
Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 25 gości

Kalendarz

<< Marzec 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Dzień Matki

news: dzień.jpg26 maja obchodziliśmy w szkole Dzień Matki. Dzieci zaprosiły na uroczystość swoje mamy. Uczniowie z klas 0- III zaprezentowały przygotowany program artystyczny. Były to tradycyjne wiersze i piosenki. Nie zabrakło barwnych scenek i inscenizacji, w których dzieci odgrywały ważne role. Najstarsza grupa przedstawiła program "Powróćmy jak za dawnych lat". Występy uczniów wzbudzały zainteresowanie wśród mam, wywoływały uśmiech, wzruszenie oraz zadowolenie ze swoich pociech. Zdjęcia do obejrzenia w Galerii.

Konkurs matematyczny dla klas III

Konkurs matematyczny23 maja w SP nr 3 w Tucholi odbył się POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS III. Wzięło w nim udział 31 uczniów ze szkół podstawowych powiatu tucholskiego, w tym troje dzieci z naszej szkoły: Monika Giersz, Jagoda Fabich i Tomasz Ciborowski.

Dyktando o pióro wójta


news: ort.3.jpg.jpg20 maja dwie uczennice z klasy III SP wzięły udział w "POWIATOWYM DYKTANDZIE O PIÓRO WÓJTA GMINY GOSTYCYN".  Szkoła Podstawowa w Gostycynie po raz pierwszy zorganizowała taki konkurs. Naszą szkołę reprezentowały: Monika Giersz i Karolina Giersz.

Laureaci konkursu wiedzy

"Człowiek rozwija się i doskonali nie poprzez unikanie obowiązków, lecz przez ich wypełnianie"

W związku z przekazaniem naszej szkole sztandaru, zorganizowaliśmy konkurs wiedzy "Życie Stefana Kardynała Wyszyńskiego". Wzięło w nim udział 150 uczniów z naszego regionu i nie tylko. Do finału zakwalifikowało się 34 uczniów z siedmiu szkół. Lista laureatów po rozwinięciu newsa.

Spektakl profilaktyczny

14 maja o godz. 1245 w naszej szkole odbył się spektakl profilaktyczny  pt. "Metamorfoza" zaprezentowany przez aktorów teatru "Kurtyna" z Krakowa. W przedstawieniu uczestniczyli uczniowie z klasy VI oraz uczniowie gimnazjum.

Liga zadaniowa

news: matemat.jpgUczniowie kl. I i II gimnazjum co roku biorą udział w konkursie matematycznym "Liga zadaniowa", który odbywa się w Gostycynie.
W ciągu roku szkolnego biorą udział w trzech etapach konkursu.

Laureaci konkursu plastycznego

W kwietniu nasza szkoła zorganizowała konkurs plastyczny pt. "Życie Kardynała Stefana Wyszyńskiego". Do konkursu zgłosiło się kilka szkół z naszego regionu i nie tylko. Na początku maja komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Szczegółowe wyniki konkursu w rozwinięciu newsa.

Akcja - POLSKA BIEGA

W tym roku po raz pierwszy Zespół Szkół w Żalnie wraz z klubem UKS "Poraj" Żalno, przystąpił do Ogólnopolskiej Akcji POLSKA BIEGA, propagującej aktywność ruchową poprzez bieg. Bieg odbył się w piątkowe popołudnie 7 maja, pomimo fatalnej, deszczowej pogody, w biegu uczestniczyło prawie 50 osób w różnym wieku. Uczestnicy byli podzieleni na kilka kategorii wiekowych. Najlepsi otrzymali nagrody i dyplomy, jednak wszystkim uczestnikom należą się duże słowa uznania. Szczegóły w dalszej części. 

Spotkanie z gościem z Anglii - Rikie

22 kwietnia w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi. Z tej okazji gimnazjaliści przygotowali plakaty oraz ulotki promujące styl życia przyjazny środowisku. Były one dwujęzyczne, angielsko - polskie. Jednak największym wydarzeniem tego dnia było spotkanie gimnazjalistów z gościem z Anglii.

Wyniki turnieju piłkarskiego COCA-COLA CUP 2010.

    W dniu 22 kwietnia w Śliwicach odbyła się I runda Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej Coca-Cola Cup 2010 w kategorii dziewcząt i chłopców. Niestety pomimo ambitnej postawy naszych reprezentantów, nie udało się awansować do następych rund, zarówno chłopcom, jak i dziewczętom. Wyniki w rozwinięciu newsa.

Konkurs łowiecki

W dniu 9.04.2010r. odbyło się w naszej szkole podsumowanie szkolnego etapu "Konkursu łowieckiego". Brali w nim udział uczniowie z gimnazjum. Nad przebiegiem konkursu czuwał M. Kalisz. Zwycięzcom nagrody wręczali: p. Jan Kościa oraz p. Arkadiusz Lewandowski.
Wygenerowano w sekund: 0.01
48,650,891 unikalne wizyty