Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dniaDzisiaj jest
Środa 29 Marca 2017
.

Imieniny obchodzą:
Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 5 gości

Kalendarz

<< Marzec 2017 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

02 marca uczniowie klasy III gimnazjum wzięli udział w Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Tucholi. 

VIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Dwie reprezentantki naszego gimnazjum: Agnieszka Sikora i Amelia Ciborowska wzięły udział w VIII Powiatowym Konkursie Ortograficznym o "Pióro Starosty" Wśród wyróżnionych znalazła się nasza uczennica - Agnieszka Sikora. Gratulujemy.

Etap szkolny konkursu Diecezjalnego rozstrzygnięty

ETAP SZKOLNY KONKURSU DIECEZJALNEGO "JEZUS W EWANGELII WG ŚW. MARKA" ROZSTRZYGNIĘTY!!! Konkurs plastyczny "Jezus w Ewangelii wg św.Marka" zainteresował szczególnie uczniów klas II i III SP. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w konkurs i wykonali bardzo pomysłowe i oryginalne prace plastyczne. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Baśnie Dalekiego Wschodu

20.02.2017r. uczniowie z klas I, IIIB, IV i V udali się do Tucholskiego Ośrodka Kultury na spektakl teatralny pt. "Baśnie Dalekiego Wschodu". Wrocławscy aktorzy z Narodowego Teatru Edukacji przedstawili ciekawe przygody Sindbada i jego brata. "Baśnie Dalekiego Wschodu" to barwny spektakl, dopełniony pięknymi, orientalnymi kostiumami, scenografią oraz piosenkami z charakterystycznymi dźwiękami Dalekiego Wschodu. Mali widzowie byli pod wielkim wrażeniem i czekają na następne przedstawienia.                                                    Hanna Malcahn

Nasze gimnazjalistki o miłości... ;-)

16 lutego 2017 r. uczennice naszego gimnazjum: Agnieszka Tomaszewicz, Amelia Ciborowska, Martyna Wiese i Natalia Zbilska uczestniczyły w finale Międzypowiatowego KonkursuPoezji i Prozy Miłosnej, który już po raz 13 zorganizowali nauczyciele z gimnazjum nr 1 w Tucholi.

Bal karnawałowy

17 lutego, w godzinach od 16.00 do 18.00 w hali gimnastycznej odbył się BAL KARNAWAŁOWY dla klas 0- III. Dzieci przybyły na zabawę w przepięknych i bardzo pomysłowych strojach, wcielając się m.in. w bohaterów znanych bajek i filmów. Szczegóły w rozwnięciu newsa.

Spektakl "Calineczka"

Uczniowie z klas drugich i trzecich uczestniczyli w spektaklu przygotowanym przez aktorów Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa. W Tucholskim Ośrodku Kultury dzieci obejrzały adaptację sceniczną na podstawie baśni H.Ch. Andersena "Dziecię elfów". Wszyscy z ogromnym zainteresowaniem śledzili losy głównej bohaterki- Calineczki. Piękna gra aktorska, barwnie przedstawiony świat baśni, zaskakująca oprawa świetlna oraz doskonale dobrane utwory muzyczne, przyciągały uwagę wszystkich uczestników tego widowiska.

Teatr profilaktyczny"Kurtyna"

Jak co roku odwiedził naszą szkołę teatr "Kurtyna" z Krakowa. Uczniowie obejrzeli dwa spektakle profilaktyczne poruszające m.in. problematykę trudnych relacji rówieśniczych, uzależnień, skutków prawnych zachowań aspołecznych.

Konkurs fotograficzny dla gimnazjum

Zachęcam uczniów gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Piękno przyrody". Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Uwaga konkurs!

Zachęcam do udziału w kolejnej edycji konkursu plastycznego "Obrona cywilna wokół nas - edycja 2017" pod hasłem "SYGNAŁY ALARMOWE - ZNAM I WIEM JAK SIĘ ZACHOWAĆ". Konkurs organizowany jest przez Urząd Gminy w Kęsowie. Wyróżnione prace wezmą udział w etapie wojewódzkim. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

VI Przegląd Jasełek i Przedstawień Świąteczno-Noworocznych

W piątek (13.01.2017 r.) w Wiejskim Domu Kultury w Kęsowie odbył się "VI Przegląd Jasełek i Przedstawień Świąteczno-Noworocznych".

Wygenerowano w sekund: 0.30
7,957,333 unikalne wizyty