Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Instrukcja Logowania

Informacje dniaDzisiaj jest
Poniedziałek 27 Czerwca 2016
.

Imieniny obchodzą:
Maryla, Władysław, Maria, Cyryl, Cyprian, Emanuela
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 1 gości

Kalendarz

<< Czerwiec 2016 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Powitanie

Witaj na stronach Zespołu Szkół w Żalnie. Na naszej witrynie przedstawiamy dokonania uczniów i nauczycieli. Możesz tutaj poczytać o naszej: szkole, miejscowości, jej historii. Zapraszamy do jej odwiedzania.

Nasza szko??a

Instrukcja dziennika elektronicznego

Szanowni Państwo. Po pierwszym zalogowaniu do dziennika elektronicznego istnieje mozliwość zmiany hasła na własne. Instrukcję obsługi i mozliwości panelu Rodzica/Ucznia do wprowadzonego dziennika można pobrać tutaj.

 

Pobiliśmy Rekord Guinnessa!

Z największą radością informuję, że 06.11.2015roku nasza szkoła przyczyniła się do ustanowienia nowego Rekordu Guinnessa - "Największa lekcja gotowania zdrowego śniadania" w ramach programu "Śniadanie daje moc" będącego elementem edukacji zdrowotnej!

Wycieczka do Solca Kujawskiego

Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy I uczestniczyły w wycieczce do Jura Parku w Solcu Kujawskim.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego

W rozwinięciu prezentujemy Państwu wyniki z egzaminu gimnazjalnego uzyskane przez uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2015/2016.

Trzy dni na polskim Wybrzeżu

Piętnastoosobowa grupa gimnazjalistów z naszej szkoły uczestniczyła w trzydniowej wycieczce nad morze (Władysławowo-Gdańsk-Gdynia). Do celu dotarliśmy pociągiem.

Pierwszego dnia wizyty na Wybrzeżu wybraliśmy się na spacer wzdłuż Wąwozu Chłapowskiego i podziwilaliśmy nadmorski klif. Ze względu na deszczową pogodę nie mogliśmy spędzić więcej czasu na plaży, dlatego obejrzeliśmy film, spróbowaliśmy naszych sił w karaoke i poszliśmy na pizzę. Dzień zakończył się krótką dyskoteką.

Tegoroczny projekt gimnazjalny - "Sport dla wszystkich. Wszystko o sporcie"

Od kilku lat uczniowie gimnazjum biorą udział w projekcie gimnazajlnym, nad którego realizacją pracują w zespołach kilka miesięcy. W tym roku szkolnym uczniowie klasy II gimnazjum zdecydowali się na temat "Sport dla wszystkich. Wszystko o sporcie". 

Grad medali naszych uczniów w Igrzyskach Powiatowych !

    Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi uczniowie podczas dorocznych Powiatowych Igrzysk Sportowo-Rekreacyjnych, dość powiedzieć, że na 33 osobową reprezentację, zdobyliśmy 24 medale ! Złote medale w swoich kategoriach przywieźli: Amelia Ciborowska w biegu na 60 m, Igor Chmara w skoku w dal oraz Tomasz Nowak w rzucie piłeczką palantową. W kategorii Szkół Podstawowych nasza gmina zajęł II miejsce ! Szczegółowe wyniki po rozwinięciu newsa...

Konkurs ortograficzny

7 czerwca w Szkole Podstawowej w Gostycynie odbył się konkurs ortograficzny dla klas trzecich- Powiatowe Dyktando "O Pióro Wójta Gminy Gostycyn". W konkursie uczestniczyło 28 uczniów ze szkół powiatu tucholskiego. Marek Napiontek, uczeń naszej szkoły otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy sukcesu!

Dzień Dziecka

Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.

Dante Alighieri

 

Czwartego czerwca świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Uczniowie, którzy w sobotni poranek pojawili się w szkole, wzięli udział w zawodach sportowych. Zostały one zorganizowane w ramach projektu gimnazjalnego pn. Sport dla wszystkich. Wszystko o sporcie. Klasy rywalizowały ze sobą, grając w dwa ognie, siatkówkę i piłkę nożną. Najmłodsi z wielkim zapałem pokonali tor przeszkód. Wszyscy raczyliśmy się słodkościami, przepysznymi ciastami i zajadaliśmy samodzielnie upieczone w ognisku kiełbaski. Na koniec przenieśliśmy się do fascynującego świata nauki, z niedowierzaniem przyglądając się eksperymentom, które przygotowali uczniowie gimnazjum.

Liga zadaniowa

W sobotę 4.06.2016 r. w ZS w Gostycynie odbyło się podsumowanie kilkuetapowego konkursu matematycznego " Liga zadaniowa" . Uczennica z kl. VI ZS w Żalnie, Agnieszka Nowak, zajęła III miejsce.

Wszystko o transplantologii

2 czerwca uczniowie gimnazjum wyjechali do Zespołu Szkół w Kęsowie aby uczestniczyć w spotkaniu z Małgorzatą Rejdych, która od 18 lat żyje z przeszczepionym sercem. Celem akcji było rozpowszechnienie wiedzy o transplantologii, a przede wszystkim zachęcanie do zdrowego stylu życia.  

Wygenerowano w sekund: 0.30
5,767,116 unikalne wizyty