Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dniaDzisiaj jest
Czwartek 29 Września 2016
.

Imieniny obchodzą:
Michał, Michalina, Franciszek, Rafał, Gabriel
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 1 gości

Kalendarz

<< Wrzesień 2016 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Powitanie

Witaj na stronach Zespołu Szkół w Żalnie. Na naszej witrynie przedstawiamy dokonania uczniów i nauczycieli. Możesz tutaj poczytać o naszej: szkole, miejscowości, jej historii. Zapraszamy do jej odwiedzania.

Nasza szko??a

Uroczystość 15-lecia nadania szkole imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego

28 września 2016r. obchodziliśmy jubileusz  nadania szkole imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego. Minęło 15 lat odkąd Wielki Polak, Prymas Tysiąclecia, patriota, przewodzi i patronuje społeczności Zespołu Szkół  w Żalnie. 

Zaproszenie dla rodziców

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie

Zespołu Szkół w Żalnie

mają zaszczyt zaprosić

Rodziców uczniów

na uroczystości związane z obchodami

15-lecia nadania szkole imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego. 

Uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Żalnie

28 września 2016r o godz.09.00.

Część artystyczna odbędzie się w szkolnej hali gimnastycznej.

Bezpieczny pieszy, bezpieczna droga do szkoły

W piękny czwartkowy poranek uczniowie klas "0" - III wzieli udział w zajęciach poprowadzonych przez policjantów ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi.

Konkursy o patronie

Przed nami wielkie święto - 15 rocznica nadania imienia szkole. Przygotowaliśmy szereg konkursów dla uczniów Zespołu Szkół w Żalnie dla upamiętnienia i pogłębienia wiedzy o Stefanie Kardynale Wyszyńskim. Zapraszam wszystkich do zapoznania się ze szczegółami planowanych przedsięwzięć a rodziców i przyjaciół szkoły do współpracy aby ta uroczystość była odzwierciedleniem naszego szacunku i podziwu dla Wielkiego Polaka.

Szkolny zestaw programów nauczania i podręczników

W zakładce "Dokumenty" (lub po kliknięciu tutaj) znajdą Państwo szkolny zestaw programów nauczania i podręczników obowiązujący na rok szkolny 2016/2017. 

 

Podręczniki do klasy I, II, III, IV i V szkoły podstawowej oraz klasy I i II gimnazjum uczniowie otrzymają we wrzęśniu w ramach dotacji MEN. Uczniowie klasy VI szkoły podstawowej i klasy III gimnazjum kupują we własnym zakresie. 

 

Materiały ćwiczeniowe z języka niemieckiego należy zakupic we własnym zakresie.

 

Religia - informacja we wrześniu

Dzień Bezpieczeństwa

20 czerwca w naszej szkole został zorganizowany Dzień Bezpieczeństwa. Celem akcji było promowanie zasad bezpieczeństwa wśród uczniów.

Na początku wszyscy zebrani obejrzeli film na temat bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. W kolejnej części „Dnia Bezpieczeństwa" uczniowie pod okiem ratownika przeprowadzali samodzielnie próby reanimacji poszkodowanych. Dodatkową atrakcją były pokazy sprzętu ratowniczego, którego, na co dzień wykorzystują strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Tucholi i OSP z Piastoszyna.

 

Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z Dnia Bezpieczeństwa w naszej galerii .

Pobiliśmy Rekord Guinnessa!

Kliknij aby powiększyćZ największą radością informuję, że 06.11.2015roku nasza szkoła przyczyniła się do ustanowienia nowego Rekordu Guinnessa - "Największa lekcja gotowania zdrowego śniadania" w ramach programu "Śniadanie daje moc" będącego elementem edukacji zdrowotnej!

Wycieczka do Solca Kujawskiego

Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klasy I uczestniczyły w wycieczce do Jura Parku w Solcu Kujawskim.

Wyniki egzaminu gimnazjalnego

W rozwinięciu prezentujemy Państwu wyniki z egzaminu gimnazjalnego uzyskane przez uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2015/2016.

Trzy dni na polskim Wybrzeżu

Piętnastoosobowa grupa gimnazjalistów z naszej szkoły uczestniczyła w trzydniowej wycieczce nad morze (Władysławowo-Gdańsk-Gdynia). Do celu dotarliśmy pociągiem.

Pierwszego dnia wizyty na Wybrzeżu wybraliśmy się na spacer wzdłuż Wąwozu Chłapowskiego i podziwilaliśmy nadmorski klif. Ze względu na deszczową pogodę nie mogliśmy spędzić więcej czasu na plaży, dlatego obejrzeliśmy film, spróbowaliśmy naszych sił w karaoke i poszliśmy na pizzę. Dzień zakończył się krótką dyskoteką.

Tegoroczny projekt gimnazjalny - "Sport dla wszystkich. Wszystko o sporcie"

Od kilku lat uczniowie gimnazjum biorą udział w projekcie gimnazajlnym, nad którego realizacją pracują w zespołach kilka miesięcy. W tym roku szkolnym uczniowie klasy II gimnazjum zdecydowali się na temat "Sport dla wszystkich. Wszystko o sporcie". 

Wygenerowano w sekund: 0.29
6,384,040 unikalne wizyty