Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Bezpieczne wakacje

Informacje dniaDzisiaj jest
Wtorek 29 Lipca 2014.

Imieniny obchodzą:
Olaf, Marta, Ludmiła, Maria, Konstanty, Beatrycze
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 5 gości

Kalendarz

<< Lipiec 2014 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Powitanie

Witaj na stronach Zespołu Szkół w Żalnie. Na naszej witrynie przedstawiamy dokonania uczniów i nauczycieli. Możesz tutaj poczytać o naszej: szkole, miejscowości, jej historii. Zapraszamy do jej odwiedzania.

Nasza szko??a

Rekrutacja

UWAGA

 

Dyrektor Zespołu Szkół w Żalnie ogłasza zasady rekrutacji uczniów do oddziału przedszkolnego i klas pierwszych szkoły podstawowej i gimnazjum na rok szkolny 2014/2015. Szczegółowe informacje i druki do pobrania dostępne są w zakładce "Rekrutacja" w menu po lewej stronie.

WYPRAWKA SZKOLNA

UWAGA! W rozwinięciu newsa informacje dotyczące rządowego programu pomocy uczniom "Wyprawka szkolna 2014"

Lista podręczników

Uwaga. W zakładce "Dokumenty" dostępna jest aktualna lista podręczników na rok szkolny 2014/2015.

Dzień Bezpieczeństwa

We wtorek, jak co roku w czerwcu, w naszej szkole odbył się Dzień Bezpieczeństwa. Nasza placówka przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji "Bezpieczne wakacje 2014".

Wycieczka do Torunia

Dnia 3.06.2014r. dzieci z oddziałów przedszkolnych w Żalnie uczestniczyły w wycieczce do Torunia. Głównym celem wyprawy było  zwiedzanie wystaw w Centrum Nowoczesności  Młyn Wiedzy. Dzieci w ciekawy sposób poszerzyły wiadomości na temat otaczającego świata. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Dzień Dziecka

31 maja 2014r. w naszej szkole odbył się Rodzinny Turniej z okazji Dnia  Dziecka. Na obecnych czekało wiele atrakcji : gofry, wata cukrowa, mecze piłki nożnej i siatkowej, gra w dwa ognie, malowanie twarzy oraz, dla młodszych, malowanie chodnika kolorową kredą. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Rajd rowerowy klasy I gimnazjum

30 maja 2014 r. klasa I gimnazjum wybrała się na rajd rowerowy do Grodziska w Raciążu. Wszyscy zmierzaliśmy tam z uśmiechami na twarzy. Dziewczyny były rozbawione tym, że chłopcy nie dawali rady podjechać pod górkę, a to tacy zapaleni sportowcy. ;-) Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Święto Szkoły - Dzień Patrona

28 maja 2014r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Patrona naszej szkoły. Uroczystość zaczęła się od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru przez uczniów z klasy III gimnazjum na ręce uczniów z klasy II. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

"Życie trzeba przeżyć godnie, bo jest tylko jedno"

28 maja w Dniu Patrona Szkoły podsumowano szkolny konkurs plastyczny inspirowany życiem Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Rekordowa ilość 132 uczestników w akcji Polska Biega !

Już 5 rok z rzędu klub UKS „PORAJ” Żalno przyłączył się od Ogólnopolskiej Akcji „Polska Biega”. Do biegu przystąpiła rekordowa ilość 132 uczestników w różnym wieku !  Biegi młodszych kategorii odbywały się na boisku sportowym w Żalnie, natomiast bieg główny, tradycyjnie na trasie Piastoszyn - Żalno. Puchary dla najlepszych ufundował Wójt Gminy Kęsowo, Radosław Januszewski. Dużą pomoc uzyskaliśmy również od Dyrektor Zespołu Szkół w Żalnie Hanny Klinger oraz Dyrektora firmy SPOMLEK oddział w Chojnicach Damiana Kożucha.

Pomimo że w tej akcji wynik nie był najważniejszy to najlepsi w swoich kategoriach otrzymali medale, puchary i nagrody rzeczowe. Wyniki po rozwinięciu.

Dzień Matki

Dnia 27 maja 2014 roku w naszej szkole odbył się Dzień Matki. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor serdecznymi życzeniami dla mam. Następnie dzieci, w kolejności od przedszkola do trzeciej klasy szkoły podstawowej, recytowały wierszyki.

Wygenerowano w sekund: 0.50
2,169,248 unikalne wizyty