Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Informacje dniaDzisiaj jest
Niedziela 25 Stycznia 2015.

Imieniny obchodzą:
Elwira, Paweł, Miłosz, Tatiana
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 5 gości

Kalendarz

<< Styczeń 2015 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Komunikat Rady Rodziców

Drodzy Rodzice, zadbajmy wspólnie o dobro Naszych dzieci! Wpłaćmy jak najszybciej składkę na Radę Rodziców! Samodzielnie zdecyduciej, ile funduszy w tym roku szkolnym możecie przeznaczy na ten cel. Jednakże minimalna składka wynosi TYLKO 5 zł (na jedno dziecko). Na co przeznaczane są pieniądze pochodzące ze składki rodzicielskiej? Szczegóły w rozwinięciu newsa.

V miejsce w województwie naszych młodych piłkarzy !

W Bydgoszczy odbył się Finał Wojewódzki III Turnieju Orlika, w którym wśród ośmiu najlepszych zespołów w województwie wystąpił nasz zespół. Pomimo dużej tremy zespół złożony z uczniów z klas IV i V zajął V-VI miejsce, co jest dużym sukcesem! Chłopcy w nagrodę otrzymali komplet strojów piłkarskich ufundowany przez firmę Zina. Wyniki i skład zespołu w rozwinięciu newsa. 

Bieg Borowiaka - wyniki.

W sobotę 29 września, jak co roku, na stadionie OSIR w Tucholi odbył się Bieg Borowiaka. Nasza szkoła była licznie reprezentowana przez 33 biegaczy. Wywalczyliśmy dwa miejsca na podium: II miejsce w kategorii klas I SP zajął Kacper Mindykowski, a II miejsce w kategorii klas II SP zajęła Aurelia Szeffs. Dodatkowo zdobyliśmy jeszcze dwa IV miejsca i trzy miejsca V. W klasyfikacji ogólnej uplasowaliśmy się na VI miejscu na 14 startujących szkół. Pozostałe wyniki w dalszej części newsa... 

Bezpieczna droga do szkoły

Dnia 21.09.2012r. uczniowie klas 0 oraz I - III uczestniczyli w zajęciach profilaktycznych dotyczących bezpieczeństwa w drodze do szkoły. Zajęcia poprowadziła Pani Jagoda Sikorska ze Straży Gminnej w Kęsowie oraz Pan aspirant Jacek Mężydło z Posterunku Policji w Kęsowie. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Nasi najmłodsi piłkarze wystąpią w Finale Wojewódzkim !

Dużym sukcesem zakończył się rozgrywany w Tucholi ćwierćfinał wojewódzki III Turnieju Orlika. Nasz zespół piłkarski 10-11 - latków wygrał turniej i awansował do finału wojewódzkiego! Finał Turnieju Orlika o puchar Donalda Tuska zostanie rozegrany w Bydgoszczy w dniu 3 października i wystąpi w nim 8 najlepszych zespołów w województwie! Niestety nie udało się awansować drużynie starszej, złożonej z 12-13-latków, którzy w grupie trafili na faworytów turnieju. Szczegóły w dalszej części newsa.. 

Ubezpieczenie NNW

Przypominamy, że istnieje możliwość ubezpieczenia uczniów od następstw nieszcześliwych wypadków (NNW). Aktualnie podstawowa stawka wynosi 28 złotych (płatna do końca października w sekretariacie szkoły). Szczegóły dotyczące ubezpieczenia w rozwinięciu newsa.

Sprzątanie Świata

Dnia 14.09.2012r. w Zespole Szkół w Żalnie obchodziliśmy Dzień Sprzątania Świata. Odbyły się zajęcia profilaktyczne dla uczniów klas młodszych i gimnazjum. Swoją wiedzą podzielili się z uczniami pracownicy Straży Gminnej w Kęsowie, kapitan Straży Pożarnej z Tucholi oraz pracownicy Tucholskiego Parku Krajobrazowego. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Dobry start naszych zespołów piłkarskich !

Bardzo dobrze rozpoczęły nasze drużyny piłkarskie udział w III edycji Pucharu Orlika! Zarówno zespół 10-11 latków, jak i 12-13 wygrały turnieje powiatowe i awansowały do ćwierćfinałów wojewódzkich! Zespół młodszy wygrał mecze z Legbądem i Gostycynem, natomiast ich starsi koledzy okazali się lepsi od Tucholi, Gostycyna i Legbąda. Szczegóły w dalszej części.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Po zasłużonym odpoczynku nadszedł czas powrotu do szkoły. Inaugurację nowego roku szkolnego rozpoczęliśmy Mszą Świętą, po czym udaliśmy się do szkoły, gdzie nastąpiło uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/2013.

Wyprawka szkolna

UWAGA !!! W rozwinięciu newsa (czytaj więcej) znajduje się informacja dotycząca wyprawki szkolnej.

Lista podręczników

W dziale Dokumenty jest już dostępna aktualna lista podręczników na rok szkolny 2012/2013. Prosimy o zapoznanie się z  wykazem. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Wygenerowano w sekund: 0.36
3,034,415 unikalne wizyty