Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Informacje dniaDzisiaj jest
Wtorek 6 Października 2015.

Imieniny obchodzą:
Artur, Brunon, Fryderyk, Fryderyka, Petra
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 1 gości

Kalendarz

<< Październik 2015 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Konkurs "Pomóżmy im przetrwać zimę"

W bieżącym roku szkolnym Nadleśnictwo Tuchola ogłosiło konkurs przyrodniczy pod nazwą „Pomóżmy im przetrwać zimę”. Klasa III przystąpiła do realizacji zadań konkursowych, co trwało od początku listopada do końca marca. Dzieci wraz z wychowawcą stworzyły bezpieczne miejsca dokarmiania ptaków, prowadziły obserwacje, wykonywały karmniki, przygotowywały pokarm dla ptaków, regularnie je dokarmiały. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Gimnazjaliści już w 1/2 finału wojewódzkiego Coca-cola Cup !

W piątek w Śliwicach odbyła się II runda turnieju piłkarskiego Coca-cola Cup 2013 w kategorii chłopców. Nasi zawodnicy zajeli II miejsce i awansowali do półfinału wojewódzkiego ! Zaczeliśmy turniej tragicznie przegrywając z gospodarzami 1-6, jedna później było już tylko lepiej i zwycięstwa ze Stobnem 2-1 oraz Osiem 4-1 dały nam pierwszy awans do 1/2 finału od 5 lat ! Gratulacje dla naszych zawodników !

Konkurs Pieśni i Prozy

Dnia 12.04.2013 r. w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi odbył się Powiatowy Konkurs Pieśni i Prozy Patriotycznej „Pro Patriae”. Przystąpili do niego uczniowie z naszej szkoły. I miejsce w konkursie pieśni zajęła uczennica naszej szkoły – Klaudia Giłka - GRATULUJEMY!. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Powiatowy konkurs BRD

12 kwietnia w Zespole Szkół w Kęsowie odbyły się tegoroczne powiatowe eliminacje konkursu pod hasłem "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym". Uczniowie naszej szkoły reprezentowali Gminę Kęsowo w kategorii gimnazjum. Ostatecznie reprezentacja zajęła IV miejsce. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Dziewczęta w kolejnej rundzie Coca-cola Cup !!!

W dniu 11 kwietnia w Śliwicach odbyła się pierwsza runda eliminacji turnieju piłkarskiego Coca-Cola Cup w kat. gimnazjum dziewcząt. Nasza reprezentacja trafiła do grupy 5-cio drużynowej ,z której dwie najleszpe ekipy awansowały do dalszych rozgrywek.

Zwycięstwo w pierwszej rundzie Coca-cola Cup 2013 !

Zespół Gimnazjum Żalno był gospodarzem pierwszej rundy eliminacyjnej Turnieju Piłkarskiego "Coca-Cola Cup 2013". Chłopcy spisali się bardzo dobrze, odnosząc 2 zwycięstwa: z Gimnazjum Stobno 1-0 i Gimnazjum Bysław 16-5 ! Zajeliśmy I miejsce w swojej grupie i awansowali tym samym do kolejnej rundy !

Konkurs "Młodzież zapobiega pożarom"

W dniu 11 marca odbył się gminny etap konkursu pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom". W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajął Hubert Żakowski z klasy V. W kategorii szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce zajął Tomasz Kalisz z klasy III. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Spektakl z Rycerzami

W dniu 6 marca odwiedziło naszą szkołę Bractwo Rycerskie "KERIN". Szlachetni rycerze z Gniewu tym razem zaprezentowali nam żywą lekcję historii pod tytułem "Szlachta i husaria". Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Targi edukacyjne w Tucholi

1 marca 2013r.  klasa 3 gimnazjum, wspólnie z wychowawcą i pedagogiem szkolnym, uczestniczyła w Targach Eukacyjnych zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe w Tucholi.

"Mitologia grecka bez tajemnic"

25 lutego 2013 roku w Zespole Szkół w Żalnie odbył się szkolny konkurs pn. "Mitologia grecka bez tajemnic". W zmaganiach wzięło udział dziesięcioro uczniów z klasy piątej i szóstej szkoły podstawowej.

Nagrody Wójta Gminy Kęsowo

28 lutego 2013 podczas sesji Gminy Kęsowo, wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody Wójta Gminy Kęsowo. Co roku z inicjatywy pana Wójta stypendia otrzymują uczniowie, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce oraz aktywnie uczestniczą w propagowaniu Gminy Kęsowo.

Wygenerowano w sekund: 0.32
4,362,131 unikalne wizyty