Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dniaDzisiaj jest
Środa 28 Września 2016
.

Imieniny obchodzą:
Luba, Wacław, Wacława, Marek, Tymon
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 4 gości

Kalendarz

<< Wrzesień 2016 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

WYPRAWKA SZKOLNA

UWAGA! W rozwinięciu newsa informacje dotyczące rządowego programu pomocy uczniom "Wyprawka szkolna 2014"

Lista podręczników

Uwaga. W zakładce "Dokumenty" dostępna jest aktualna lista podręczników na rok szkolny 2014/2015.

Dzień Bezpieczeństwa

We wtorek, jak co roku w czerwcu, w naszej szkole odbył się Dzień Bezpieczeństwa. Nasza placówka przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji "Bezpieczne wakacje 2014".

Wycieczka do Torunia

Dnia 3.06.2014r. dzieci z oddziałów przedszkolnych w Żalnie uczestniczyły w wycieczce do Torunia. Głównym celem wyprawy było  zwiedzanie wystaw w Centrum Nowoczesności  Młyn Wiedzy. Dzieci w ciekawy sposób poszerzyły wiadomości na temat otaczającego świata. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Dzień Dziecka

31 maja 2014r. w naszej szkole odbył się Rodzinny Turniej z okazji Dnia  Dziecka. Na obecnych czekało wiele atrakcji : gofry, wata cukrowa, mecze piłki nożnej i siatkowej, gra w dwa ognie, malowanie twarzy oraz, dla młodszych, malowanie chodnika kolorową kredą. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Rajd rowerowy klasy I gimnazjum

30 maja 2014 r. klasa I gimnazjum wybrała się na rajd rowerowy do Grodziska w Raciążu. Wszyscy zmierzaliśmy tam z uśmiechami na twarzy. Dziewczyny były rozbawione tym, że chłopcy nie dawali rady podjechać pod górkę, a to tacy zapaleni sportowcy. ;-) Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Święto Szkoły - Dzień Patrona

28 maja 2014r. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Patrona naszej szkoły. Uroczystość zaczęła się od odśpiewania hymnu państwowego. Następnie nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru przez uczniów z klasy III gimnazjum na ręce uczniów z klasy II. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

"Życie trzeba przeżyć godnie, bo jest tylko jedno"

28 maja w Dniu Patrona Szkoły podsumowano szkolny konkurs plastyczny inspirowany życiem Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Rekordowa ilość 132 uczestników w akcji Polska Biega !

Już 5 rok z rzędu klub UKS „PORAJ” Żalno przyłączył się od Ogólnopolskiej Akcji „Polska Biega”. Do biegu przystąpiła rekordowa ilość 132 uczestników w różnym wieku !  Biegi młodszych kategorii odbywały się na boisku sportowym w Żalnie, natomiast bieg główny, tradycyjnie na trasie Piastoszyn - Żalno. Puchary dla najlepszych ufundował Wójt Gminy Kęsowo, Radosław Januszewski. Dużą pomoc uzyskaliśmy również od Dyrektor Zespołu Szkół w Żalnie Hanny Klinger oraz Dyrektora firmy SPOMLEK oddział w Chojnicach Damiana Kożucha.

Pomimo że w tej akcji wynik nie był najważniejszy to najlepsi w swoich kategoriach otrzymali medale, puchary i nagrody rzeczowe. Wyniki po rozwinięciu.

Dzień Matki

Dnia 27 maja 2014 roku w naszej szkole odbył się Dzień Matki. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor serdecznymi życzeniami dla mam. Następnie dzieci, w kolejności od przedszkola do trzeciej klasy szkoły podstawowej, recytowały wierszyki.

Spotkania z robotem

20 maja w naszej szkole odbyły się zajęcia warsztatowe pt: "Spotkania z robotem". Gościliśmy grupę uczniów Technikum Informatycznego z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi wraz z opiekunem. Wszyscy zainteresowani  tematyką robotyki mogli obejrzeć stworzone przez starszych kolegów projekty a także zbudować własne. Dla klas "0" - III zorganizowano osobne warsztaty. Młodzi technicy budowali z klocków lego własne projekty, brali udział w wyścigach robotów a także mogli wykazać się zdobytą wiedzą podczas konkursów. 

Wygenerowano w sekund: 0.26
6,381,167 unikalne wizyty