Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Bezpieczne wakacje

Informacje dniaDzisiaj jest
Poniedziałek 1 Września 2014.

Imieniny obchodzą:
Idzi, Bronisława, Belinda
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 4 gości

Kalendarz

<< Wrzesień 2014 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Dzień Ziemi

W dniu 23 kwietnia 2012 roku, pod hasłem "Dbajmy o naszą Ziemię", obchodziliśmy święto naszej planety.  Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Powiatowy konkurs BRD

21 kwietnia nasi uczniowie reprezentowal szkołę w konkursie na szczeblu powiatowym pod hasłem "Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym", który zarazem był finałem powiatowym. Nasza drużyna zajęła wysokie II miejsce wśród wszystkich szkół podstawowych z powiatu tucholskiego. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego w piłce nożnej dziewcząt

18 kwietna na boisku Orlik przy Zespole Szkół w Żalnie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego w piłce noznej, w kategorii dziewcząt gimnazjum. Gimnazjum w Żalnie było obrońcą trofeum i przystępowało do turnieju jako jeden z faworytów. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Informacja dla rodziców sześciolatków

Przez dwa najbliższe lata to rodzice będą podejmowali decyzję o rozpoczęciu przez ich sześcioletnie dziecko nauki w szkole lub o kontynuowaniu jego wychowania przedszkolnego. Dla rodziców przygotowano specjalną stronę internetową www.6latek.ore.edu.pl z szczegółowymi informacjami. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Konkurs poezji i prozy anglojęzycznej

„Bo więcej waży jedna dobra strofa niż ciężar wielu pracowitych stronnic”- Tym cytatem Czesława Miłosza powitaliśmy w czwartek, 12 kwietnia wszystkich na organizowanym w naszej szkole po raz drugi MIĘDZYGIMNAZJALNYM KONKURSIE  POEZJI I PROZY ANGLOJĘZYCZNEJ POWIATU TUCHOLSKIEGO.

Akcja "Żonkil"


W dniu  1  kwietnia  2012 roku  wolontariusze  naszej  szkoły  aktywnie  włączyli  się w  międzynarodową  akcję  „Pola  Nadziei”, kwestując  na  rzecz Hospicjum im.   Św. Małgorzaty  w  Tucholi. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Spektakle profilaktyczne

Dnia 29 marca 2012 roku w Zespole Szkół w Żalnie odbyły się spektakle profilaktyczne pt. „Przepraszam Cię, Mamo” oraz „Lustro”. Zostały one zaprezentowane przez aktorów Teatru „Kurtyna” z Krakowa. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

"Mitologia grecka bez tajemnic"

22 marca grupa dziesięciorga uczniów z klas V i VI szkoły podstawowej wzięła udział w szkolnym konkursie pod nazwą "Mitologia grecka bez tajemnic". Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test składający się z pytań otwartych i zamkniętych dotyczących znanych mitów, wierzeń Greków oraz życia bogów olimpijskich.

Więcej w rozwinięciu newsa.

Turniej Wiedzy Pożarniczej

19 marca nasi uczniowie reprezentowali szkołę w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminnym, który, w kategorii szkół gimnazjalnych, wygrał Tomasz Kalisz uczeń klasy II i tym samym zakwalifikował się do etapu powiatowego. W zawodach powiatowych, które odbyły się 26 marca w Zamrzenicy, Tomek zajął III miejsce. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Konkurs profilaktyczny

Dnia 21 marca 2012 roku w Zespole Szkół w Żalnie został rozstrzygnięty konkurs profilaktyczny pod hasłem „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Szczegóły oraz wyniki w rozwinięciu newsa.

Konkurs matematyczny Kangur

Uczestnicy Kangura15.03.2012r. odbył się w naszej szkole międzynarodowy konkurs " Kangur Matematyczny". Wzięła w nim udział spora liczba uczniów, zainteresowanych matematyką. Po raz pierwszy pisali  go najmłodsi tworzący grupę "Żaczek".
Wygenerowano w sekund: 0.36
2,337,387 unikalne wizyty