Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Informacje dniaDzisiaj jest
Czwartek 28 Maja 2015.

Imieniny obchodzą:
Jaromir, Just, Justyna, Wiktor, Jaromir
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 1 gości

Kalendarz

<< Maj 2015 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Konkurs o "Pióro Starosty"

21 lutego w tucholskim liceum odbyło się podsumowanie IV Powiatowego Konkursu Ortograficznego o "Pióro Starosty" W konkursie tym brało udział 49 uczniów z gimnazjum naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowały: Monika Chmara - II miejsce, Paulina Ciborowska - II wyróżnienie, Anna Sikorska - IV wyróżnienie. Opiekunem była pani Anita Pankau.

"Z językiem polskim za pan brat"

Obrazy newsów: ort.3.jpg.jpgW związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, który przypada 21 lutego, w naszej szkole odbył się konkurs "Z językiem polskim za pan brat". Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Teatr "KURTYNA"

11.02.2013 r. w Zespole Szkół w Żalnie wystąpili aktorzy teatru "Kurtyna". Zaprezentowali  widowiska profilaktyczne dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Spotkanie z Zachodniopomorskim Rzecznikiem Praw Dziecka

6 lutego 2013 roku w naszej szkole gościliśmy Pana Henryka Jeszkego z Centrum Praw Człowieka i Profilaktyki Patologii Społecznych w Szczecinku, który przeprowadził szkolenie dla rodziców i nauczycieli na temat " Jak efektywnie współpracować z rodzicami w rozwiązywaniu problemów wychowawczych".

Siatkarze z gimnazjum vicemistrzami Powiatu Tucholskiego !

Duży sukces odnieśli reprezentanci naszego gimnazjum w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej chłopców, zajmując II miejsce! Zespół wygrał mecze z tak dużymi i silnymi szkołami jak Tuchola czy Śliwice! Reprezentantom naszej szkoły należą sie wielkie brawa za waleczność i zaangażowanie podczas turnieju. Wyniki w rozwinięciu newsa...

Bal karnawałowy

Tegoroczny bal karnawałowy w naszej szkole odbył się 4 lutego w godzinach od 1600 do 1900.. W przygotowaniu imprezy dla dzieci z klas 0-III duży udział miały dziewczęta działające w Szkolnym Kole Wolontariatu. Przeprowadziły szereg zajęć i konkursów integrujących zespół. Uczestniczyły wraz z dziećmi we wspólnej zabawie tanecznej.

Dzień Babci i Dziadka

1 lutego odbyła się szkolna uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie przybyli do swoich wnuków. Dzieci z klas 0 - III zaprezentowały się swoim bliskim w przygotowanym programie artystycznym. Babcie i dziadkowie z zadowoleniem śledzili występ  małych artystów. Oddział przedszkolny wystąpił w pięknej "Świątecznej inscenizacji".

IV Gminny Przegląd Przedstawień Noworocznych i Jasełek- Kęsowo 2013

11 stycznia 2013 r. odbył się IV Gminny Przegląd Przedstawień Noworocznych i Jasełek- Kęsowo 2013. Uczestniczyły w nim m.in. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz kółka teatralnego działającego w naszej szkole. Zaprezentowane przedstawienia były bardzo różnorodne i ciekawe. Dzieci mogły się wykazać wieloma   talentami.

Konkurs fotograficzny "Sam nie palę - innym odradzam"

Uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w powiatowym konkursie fotograficznym organizowanym przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tucholi pod hasłem "Sam nie palę - innym odradzam". Szczegóły w rozwinięciu newsa.

XIII Powiatowa Olimpiada Wiedzy o AIDS

1 grudnia obchodziliśmy Światowy Dzień AIDS. W związku z tym wydarzeniem uczniowie naszej szkoły wzięli udział w olimpiadzie wiedzy o HIV i AIDS. Konkurs zorganizowany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego odbył się w Gimnazjum nr 1 w Tucholi i zakończył się niewątpliwym sukcesem uczniów klasy III gimnazjum.

Bądź widoczny na drodze - Noś odblaski"

6 grudnia 2012 r. uczniowie klasy I szkoły podstawowej, wychowawca Pani Wioletta Malcahn oraz rodzice spotkali się z przedstawicielami służb mundurowych gminy Kęsowo. Celem wizyty było przybliżenie zasad bezpieczeństwa w drodze do szkoły w myśl zasady "Bądź widoczny - noś odblaski". Więcej w rozwinięciu newsa.

Wygenerowano w sekund: 0.40
3,373,223 unikalne wizyty