Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Informacje dniaDzisiaj jest
Środa 2 Września 2015.

Imieniny obchodzą:
Julian, Stefan, Seweryn, Wilhelm, Dionizy, Iza
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 3 gości

Kalendarz

<< Wrzesień 2015 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Konkurs Pieśni i Prozy

Dnia 12.04.2013 r. w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi odbył się Powiatowy Konkurs Pieśni i Prozy Patriotycznej „Pro Patriae”. Przystąpili do niego uczniowie z naszej szkoły. I miejsce w konkursie pieśni zajęła uczennica naszej szkoły – Klaudia Giłka - GRATULUJEMY!. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Powiatowy konkurs BRD

12 kwietnia w Zespole Szkół w Kęsowie odbyły się tegoroczne powiatowe eliminacje konkursu pod hasłem "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym". Uczniowie naszej szkoły reprezentowali Gminę Kęsowo w kategorii gimnazjum. Ostatecznie reprezentacja zajęła IV miejsce. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Dziewczęta w kolejnej rundzie Coca-cola Cup !!!

W dniu 11 kwietnia w Śliwicach odbyła się pierwsza runda eliminacji turnieju piłkarskiego Coca-Cola Cup w kat. gimnazjum dziewcząt. Nasza reprezentacja trafiła do grupy 5-cio drużynowej ,z której dwie najleszpe ekipy awansowały do dalszych rozgrywek.

Zwycięstwo w pierwszej rundzie Coca-cola Cup 2013 !

Zespół Gimnazjum Żalno był gospodarzem pierwszej rundy eliminacyjnej Turnieju Piłkarskiego "Coca-Cola Cup 2013". Chłopcy spisali się bardzo dobrze, odnosząc 2 zwycięstwa: z Gimnazjum Stobno 1-0 i Gimnazjum Bysław 16-5 ! Zajeliśmy I miejsce w swojej grupie i awansowali tym samym do kolejnej rundy !

Konkurs "Młodzież zapobiega pożarom"

W dniu 11 marca odbył się gminny etap konkursu pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom". W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajął Hubert Żakowski z klasy V. W kategorii szkół gimnazjalnych pierwsze miejsce zajął Tomasz Kalisz z klasy III. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Spektakl z Rycerzami

W dniu 6 marca odwiedziło naszą szkołę Bractwo Rycerskie "KERIN". Szlachetni rycerze z Gniewu tym razem zaprezentowali nam żywą lekcję historii pod tytułem "Szlachta i husaria". Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Targi edukacyjne w Tucholi

1 marca 2013r.  klasa 3 gimnazjum, wspólnie z wychowawcą i pedagogiem szkolnym, uczestniczyła w Targach Eukacyjnych zorganizowanych przez Starostwo Powiatowe w Tucholi.

"Mitologia grecka bez tajemnic"

25 lutego 2013 roku w Zespole Szkół w Żalnie odbył się szkolny konkurs pn. "Mitologia grecka bez tajemnic". W zmaganiach wzięło udział dziesięcioro uczniów z klasy piątej i szóstej szkoły podstawowej.

Nagrody Wójta Gminy Kęsowo

28 lutego 2013 podczas sesji Gminy Kęsowo, wyróżniający się uczniowie otrzymali nagrody Wójta Gminy Kęsowo. Co roku z inicjatywy pana Wójta stypendia otrzymują uczniowie, którzy uzyskali bardzo dobre wyniki w nauce oraz aktywnie uczestniczą w propagowaniu Gminy Kęsowo.

Konkurs o "Pióro Starosty"

21 lutego w tucholskim liceum odbyło się podsumowanie IV Powiatowego Konkursu Ortograficznego o "Pióro Starosty" W konkursie tym brało udział 49 uczniów z gimnazjum naszego powiatu. Naszą szkołę reprezentowały: Monika Chmara - II miejsce, Paulina Ciborowska - II wyróżnienie, Anna Sikorska - IV wyróżnienie. Opiekunem była pani Anita Pankau.

"Z językiem polskim za pan brat"

Obrazy newsów: ort.3.jpg.jpgW związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego, który przypada 21 lutego, w naszej szkole odbył się konkurs "Z językiem polskim za pan brat". Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Wygenerowano w sekund: 0.28
4,163,413 unikalne wizyty