Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dniaDzisiaj jest
Piątek 28 Lipca 2017
.

Imieniny obchodzą:
Ada, Innocenty, Wiktor, Walenty, Marcelia, Wiwiana, Sylwiusz
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 1 gości

Kalendarz

<< Lipiec 2017 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Otrzęsiny klasy I gimnazjum połączone ze szkolną dyskoteką

 

W najbliższą środę, 21 października 2015 roku, o godzinie 17.00 odbędą się otrzęsiny klasy I gimnazjum, które organizuje klasa II. Natomiast o godzinie 18.00 rozpocznie się dyskoteka, w której udział będą mogli wziąć wszyscy uczniowie naszej szkoły. Impreza zakończy się o 20.00. Każdy uczestnik ma obowiązek zabrać ze sobą zgodę rodziców na udział i samodzielny powrót do domu.

Dzień Edukacji Narodowej

14 października, w Dniu Edukacji Narodowej, społeczność Zespołu Szkół w Żalnie spotkała się na uroczystym apelu. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Ślubowanie pierwszoklasistów

30 września 2015 r. odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I SP oraz ślubowanie uczniów klasy I gimnazjum. Pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, w którym wykazali się znajomością barw narodowych, nazwiska patrona naszej szkoły. Szczegóły w rozwinięciu newsa. 

"Sprzątanie świata 2015"

Jak co roku pamiętaliśmy o międzynarodowej akcji "Sprzątanie Świata". Uczniowie Zespołu Szkół wzieli udział w zajęciach proekologicznych z zaproszonymi gośćmi a także wyruszyli w teren aby zaznaczyć swój udział w trosce o naszą "małą ojczyznę".

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

23 września uczniowie klasy 3 gimnazjum wzięli udział w Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Tucholi.

Człuchowskie wędrówki gimnazjalistów

We wrześniu uczniowie klasy 3 gimnazjum uczestniczyli w trzydniowej wycieczce do Człuchowa - na pograniczu Kaszub i Krajny. 

Wyniki Biegu Borowiaka 2015

    W sobotę 26 września w Tucholi odbył się doroczny "Bieg Borowiaka", będący jednocześnie Mistrzostwami Powiatu Tucholskiego w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 28 uczniów w wieku od 7 do 15 lat. Tym razem zdobyliśmy 2 medale, w kategorii klas I gimnazjum najlepszy okazał sie Kamil Okonek, a na drugim miejscu zameldował się Dawid Straszewski. Pomimo ambitnej postawy naszych uczniów, więcej medali nie udało sie zdobyć, chociaż zajeliśmy jeszcze kilka miejsc w pierwszej dziesiątce. Wyniki po rozwinieciu newsa... 

Komunikat Ministerstwa Edukacji Narodowej

Uczniu, rodzicu, nauczycielu, to musicie wiedzieć przed pierwszym dzwonkiem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z "Niezbędnikiem dla ucznia, rodzica i nauczyciela na rok szkolny 2015/2016 – zanim pójdziemy do szkoły", przygotowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Lista podręczników

LISTA PODRĘCZNIKÓW

 

W zakładce "Dokumenty" dostępna jest aktualna lista podręczników na rok szkolny 2015/2016. UWAGA uczniowie z klas: I, II, IV szkoły podstawowej oraz I gimnazjum otrzymają podręczniki we wrześniu do wypożyczenia z biblioteki szkolnej w ramach dotacji MEN.

Moc wrażeń na Kaszubach!

Dnia 19 czerwca 2015 roku czterdzieścioro siedmioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w wycieczce na Kaszuby. Miejscami docelowymi były Szymbark i Wdzydze Kiszewskie. Wyjazd został w części sfinansowany ze środków pochodzących z projektu "Myśliwi - dzieciom, dzieci - zwierzętom", w którym nasza szkoła wzięła udział.

Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy

Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy

 

02.06.2015 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy dla Gimnazjum.

Wzięło w nim udział 10 uczniów z klas I-III gimnazjum.

 

Zwycięzcami zostali:

Kl. I – Hubert Żakowski

Kl. II – Tomasz Ciborowski

Kl. III – Anna Zynda

 

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział.

A zwycięzcom - serdecznie gratulujemy.

Wygenerowano w sekund: 0.31
8,882,372 unikalne wizyty