Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dniaDzisiaj jest
Sobota 23 Września 2017
.

Imieniny obchodzą:
Tekla, Bogusław, Linus, Liwiusz
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 7 gości

Kalendarz

<< Wrzesień 2017 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Koncert muzyki klasycznej i estradowej

O tym, że muzyka łagodzi obyczaje, mogliśmy się przekonać 16 listopada, kiedy gościliśmy w murach naszej szkoły Pana Jana Kępczyńskiego - dyrygenta i kompozytora z Koszalina. Muzyk odwiedził nas kolejny raz i zaprezentował ciekawy edukacyjny program muzyczny. Przybliżył nam postaci słynnych twórców muzyki klasycznej, mi.in. Haydna, Mozarta, Beethovena, Kalmana i Montiego. Opowiadał o instrumentach i ich historii. Zagrał na flecie poprzecznym, saksofonie i klawiszach. i Na koniec zaprosił do muzycznych konkursów i wspólnego śpiewu. Po koncercie pozostały niesamowite wrażenia.

11 listopada - Święto Niepodległości

10 listopada w naszej szkole odbyła się akademia z okazji 97. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły przedstawili program artystyczny, który miał uświadomić młodym odbiorcom, jak wielką rolę spełnili ówcześni Polacy w walce o wolny kraj.

"ŚNIADANIE DAJE MOC"

6 listopada uczniowie klas 0-3 szkoły podstawowej wzięli udział w ogólnopolskiej akcji "Śniadanie daje moc". Przystępując do tego przedsięwzięcia podjęliśmy tym samym próbę bicia Rekordu Guinnessa.

"Razem przeciw dopalaczom"

3 listopada 2015 roku pani pedagog Anna Krzyżanowska wraz z dwójką uczniów: Oktawią Drzewicką i Tomaszem Ciborowskim, wzięli udział w konferencji "Razem przeciw dopalaczom", ktora odbyła się w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy.

 

red. Oktawia Drzewicka

Jesienne warsztaty z artystami

W październiku grupa uczniów z klas 4-6 szkoły podstawowej oraz 1-2 gimnazjum wzięła udział w warsztatach poprowadzonych przez artystów.

ZADUSZKI - DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

Informujemy, że DZIEŃ ZADUSZNY 2 LISTOPADA jest w naszej szkole dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu szkoła organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci i uczniów, którzy nie mogą mieć zapewnionej opieki w domu.

Rodzice uczniów potrzebujących opieki w tym dniu proszeni są o przekazanie  informacji wychowawcy klasy lub w sekretariacie szkoły.

Otrzęsiny klasy I gimnazjum połączone ze szkolną dyskoteką

 

W najbliższą środę, 21 października 2015 roku, o godzinie 17.00 odbędą się otrzęsiny klasy I gimnazjum, które organizuje klasa II. Natomiast o godzinie 18.00 rozpocznie się dyskoteka, w której udział będą mogli wziąć wszyscy uczniowie naszej szkoły. Impreza zakończy się o 20.00. Każdy uczestnik ma obowiązek zabrać ze sobą zgodę rodziców na udział i samodzielny powrót do domu.

Dzień Edukacji Narodowej

14 października, w Dniu Edukacji Narodowej, społeczność Zespołu Szkół w Żalnie spotkała się na uroczystym apelu. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Ślubowanie pierwszoklasistów

30 września 2015 r. odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie uczniów klasy I SP oraz ślubowanie uczniów klasy I gimnazjum. Pierwszoklasiści zaprezentowali program artystyczny, w którym wykazali się znajomością barw narodowych, nazwiska patrona naszej szkoły. Szczegóły w rozwinięciu newsa. 

"Sprzątanie świata 2015"

Jak co roku pamiętaliśmy o międzynarodowej akcji "Sprzątanie Świata". Uczniowie Zespołu Szkół wzieli udział w zajęciach proekologicznych z zaproszonymi gośćmi a także wyruszyli w teren aby zaznaczyć swój udział w trosce o naszą "małą ojczyznę".

Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

23 września uczniowie klasy 3 gimnazjum wzięli udział w Powiatowych Targach Edukacji i Pracy w Tucholi.

Wygenerowano w sekund: 0.36
9,182,627 unikalne wizyty