Nawigacja

Losowe zdjęcie



Przyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Informacje dnia



Dzisiaj jest
Wtorek 25 Września 2018
.

Imieniny obchodzą:
Aurelia, Władysław, Kleofas, Kamila




Pogoda na dziś:





W tej chwili naszą witrynę odwiedza 1 gości

Kalendarz

<< Wrzesień 2018 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Akcja "Polska Biega" zakończona pełnym sukcesem !

Wyniki poszczególnych kategorii

 

Rocznik 2011 i młodsi - dziewczynki:

1. Julita Golińska – Pawłówko

2. Zuzanna Nowacka – Raciąż

3. Aleksandra Kocińska – Piastoszyn

 

Rocznik 2011 i młodsi - chłopcy:

1. Aleksander Samel – Raciąż

2. Bartosz Giersz – Żalno

3. Oskar Napiontek – Żalno

 

Rocznik 2010 – 2008 - dziewczęta:

1. Wictoria Nosińska – Piastoszyn

2. Małgorzata Reichelt – Stobno

3. Nikola Rossek – Piastoszyn

 

Roczniki 2010 – 2008 - chłopcy:

1. Hubert Szulc – Tuchola

2. Tomasz Wegner – Żalno

3. Hubert Kowalski – Piastoszyn

 

Klasy IV-VI SP ( roczniki 2007 - 2005) dziewczęta:

1. Daria Jakusewicz - Kęsowo

2. Aneta Ludtke- Kęsowo

3. Zuzann Ligman - Raciąż

 

Klasy IV-VI SP ( roczniki 2007 - 2005) chłopcy:

1. Paweł Goliński - Pawłówko

2. Radosław Wegner - Żalno

3. Szymon Lipiński - Kęsowo

 

Kategoria gimnazjum ( rocznik 2004 – 2002) – dziewczęta:

1. Aneta Czerwińska – Piastoszyn

2. Aurelia Szeffs - Piastoszyn

3. Paulina Osowicka – Kęsowo

 

Kategoria gimnazjum ( rocznik 2004 – 2002) – chłopcy:

1. Rafał Dominikowski – Kęsowo

2. Dawid Olejnik - Kęsowo

3. Dawid Renk – Kęsowo

 

Kategoria OPEN – kobiety:

1. Dominika Przybylska – Stobno

2. Alina Szeffs – Tuchola

3. Katarzyna Czerwińska – Piastoszyn

 

Kategoria OPEN - mężczyźni:

1. Damian Brunka - Kęsowo

2. Patryk Wera – Piastoszyn

3. Szymon Czerwiński - Piastoszyn

 

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo i włączenie się do akcji !

Wygenerowano w sekund: 0.06
11,790,600 unikalne wizyty