Nawigacja

Losowe zdjęciePrzyjazne strony

Gmina Kęsowo

Akcja PAJACYK

Szkoła bez przemocy

Interklasa

Dziecko w sieci

Nasza klasa

Kuratorium w Bydgoszczy

Statystyki

Dziennik Elektroniczny

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Office365

Strona logowania


Kliknij aby się zalogować


Gazetki szkolne

Informacje dniaDzisiaj jest
Środa 19 Czerwca 2024
.

Imieniny obchodzą:
Gerwazy, Protazy, Romuald, Sylwia
Pogoda na dziś:

W tej chwili naszą witrynę odwiedza 32 gości

Kalendarz

<< Czerwiec 2024 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Projekt RNS

Projekt RNS

Szczegóły dotyczące projektu w zakładce Projekty zewnętrzne oraz po kliknięciu tutaj.

'

Asertywne zmagania

ASERTYWNE ZMAGANIA

TURNIEJ WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI PROFILAKTYCZNYCH


Dnia 11. 05. 2012 roku w Kęsowie, już po raz szósty, odbyły się Asertywne Zmagania, których hasło przewodnie brzmiało „Kolorowa integracja - zdrowego życia afirmacja". W corocznej imprezie wzięła udział klasa II gimnazjum. Opiekunami grupy byli wychowawca – pan Bartosz Babiński i pedagog szkolny - pani Maria Szweda.

 W tym roku, oprócz naszej i kęsowskiej szkoły, w zmaganiach wzięły udział jeszcze 4 drużyny z powiatu: Tuchola, Gostycyn, Lubiewo i Bysław. Na początku serdecznie powitała nas pedagog szkoły - pani Marta Słoma. Zaraz po tym odbyły się losowania. Drużynę Czerwoną zasilili: Anna Sikorska, Szymon Luptowski, Małgorzata Kulesza i Jagoda Giłka. W szeregach Zielonej stanęli: Monika Chmara i Damian Rybacki. Drużynę Niebieską reprezentował Krzysztof Opic, a Czarną – Daniel Drzewicki. Łącznie było 6 mieszanych zespołów. Po zakończeniu zadań, do których należały między innymi: quiz, krzyżówka, kalambury, puzzle, malowanie i konkurencje sportowe, okazało się, że na zwycięstwo zasłużyła grupa Zielonych, w której walczyli również nasi reprezentanci.W trakcie zmagań mogliśmy podziwiać występ Katarzyny Wandzińskiej z Zespołu Szkół w Kęsowie. Później nadszedł czas na zaprezentowanie piosenki profilaktycznej. Rywalizacja okazała się zacięta, ale nasza klasa (II gimnazjum) była bezkonkurencyjna. Zajęła I miejsce.

Nagrody były zdrowe, słodkie i smaczne. Uczniowie zadowoleni i w doskonałych humorach wrócili  do Żalna. Fotorelacja w naszej galerii.


Przygotowała uczennica klasy II gim Anna Sikorska

Wygenerowano w sekund: 0.01
49,971,771 unikalne wizyty